Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz ha nem táncolok szalagavatón?

Gáz ha nem táncolok szalagavatón?

Figyelt kérdés
Az osztályban elkeltek a szép lányok. Mi a cikibb, ha nem táncolok vagy ha nem szép a párom?
2014. ápr. 20. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én el sem mentem az enyémre.
2014. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gáz
2014. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebből nem jössz ki jól, mind a kettő ciki, főleg együtt. Hüzz be előtte 1-2 sört akkor már nem lesz ciki,hamar túl leszel rajta. Nem tudsz mit csinálni.
2014. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem az. Én se táncoltam annó, semmit se jelent.
2014. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Gáz. A szalagavató rólatok szól, a végzősökről. Ne hagyd ki mert szép emlékek vesznek el..
2014. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Èn a LAKATOS MENYHÈRT nevű iskolába jártam ahok volt a fizika tanár verős eset!szerinted elment a szalagavatòmra???hát a nagy .....!!elkèrtem a pènzt apámtòl azt elmentem haverokkal ùgy berúgni mint a... Nem mindig az a hibás aki nem jelenik meg a szalagavatòn.ok-okozatnak hìvják
2014. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
43%
Gáz. Túl fogod élni és nem pecsételi meg az életedet, mint egy amerikai filmben, de gáz. Én se táncoltam, mivel az évfolyamunkon több volt a fiú, mint a lány, ezért az osztályunkból hatan nem táncoltunk, főleg a tipikusan "nem égetem magam" magunktól elszállt emberkék. Na most akkora ciki volt, ahogy sorra mentek ki az osztályok a tánchoz, mi meg hatan ott ültünk, ha tehetném, visszacsinálnám. Ráadásul azok a "nem szép" lányok is úgy "meg lesznek csinálva" hogy csak nézel majd. Ok, a szebbek akkor is szebbek lesznek, de ég és föld lesz a különbség a hétköznapi külsejükhöz képest és bánni fogod, hogy nem álltál össze valamelyikkel. Közben eszedbe jutnak a rokonaid, akik ott ülnek és nézik a semmit, miközben a többiek örülnek a saját hozzátartozójuknak, vagy nem hívsz meg senkit, de akkor meg az lesz rossz érzés. Érettségi óta nem került szóba ez a dolog, sőt már másnap se beszéltünk róla, egyáltalán nem lesz belőle hátrányod, de most, hogy vissza gondoltam, nem valami kellemes emlék. Ha van egy kis eszed, nem húzod ki belőle magad, a többiek a próbákon is sokat röhögtek és a szalagavatón is irigyeltem őket, de szerintem a másik öt "kemény csávó" is.
2014. ápr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Ne hallgass már ezekre. Nem akarsz elmenni?ne menj!! Kit èrdekel,hogy ki mit gondol?? Nem egy behìvò a seregbe(mert ott már nincs választás)egy retkes szalagavatò...
2014. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!