Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hol és hogyan ismerkedtetek...

Ti hol és hogyan ismerkedtetek meg rocker ismerőseitekkel?

Figyelt kérdés
Esetleg olyat csinált valaki, hogy koncerten ismeretlenül leszólított valakit? Illetve ha egyedül mentek koncertekre, ugyanúgy tudjátok végigugrálni, vagy esetleg csatlakoztok másokhoz, és így ismerkedtek?

2014. júl. 2. 03:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nos haveri körben is akadnak,vannak akiket motoros találkozón ismerkedtem meg(motorosoknál könnyebb az ismerkedés mert mindenki aki 2 kerékkel jár az testvér) :)

Ha elmész egyedül fesztiválokra koncertekre,útközben össze lehet brahizni másokkal,pl látod hogy vonaton kimennek cigizni,csatlakozol hozzájuk :) Egyszerűbb úgy ismerkednek rockerokkal ha te is mondjuk jobban mutatod a világ felé a stílusod.

2014. júl. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

egyedűl nem igazán mennék,de am viszonylag könnyű odacsapódni másokhoz,csak ne légy félénk.ha nem koncerten vagy,akk is megpróbálhatsz ismerkedni,elvégre már legalább 1 közös téma van ;)

esetleg közösségi oldalakon is próbálkozhatsz.

2014. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
gimiben. beiratkozáskor, padtársak lettünk. :) aztán fősulin is volt egy néhány az évfolyamtársaim között.
2014. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én neten :D
2014. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én suliban. :D Megláttam valakit, akinek rock bandás pólója volt, leszólítottam rögtön, hogy honnan szerezte? :D A másik pedig hosszú hajú volt, és fiú, és ezután mentem is bemutatkozni neki. :D
2014. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Haveri körben van olyan srác aki hányás közben ismerkedett meg jelenlegi párjával :) Ha jól tudom segített neki fogni a haját :)
2014. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem odaírni, hogy 13/L.

#1: igen, sajnos a cigiseknek könnyebben megy... És úgy öltözködöm, lehet látni rajtam. :)

#2: én nem vagyok félénk, a baj csak az, hogy szinte mindenki idôsebb nálam.

#3: az iskolából én is ismerek egy párat... Utalnom kéne nekik a témára?

#4: úgy nehéz lenne találkozni, romániai vagyok. De maga a gondolat nem rossz.

#5: hú, tök szerencséd volt :D Sulitársakkal az a baj, hogy ritkán kószálnak egyedül, ami javában megnehezíti az egészet.

#6: erre azt mondom, a legigazabb sors a véletlen. Ezt nem gondoltam volna...

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld :)

2014. júl. 2. 12:04
 8/12 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Szerintem nyugodtan menj oda ismerkedni. :D Maximum hülyének fognak nézni, de az nem mindegy? :)

Ja, és most csak a fiú ismerősöket írtam. Lányba is ismerek olyanokat. Őket rajzszakkörön, meg úgy más barátokon keresztül sikerült megismernem. :3 De amúgy általában nem a rock zenéről beszélünk. ;)


14/L

2014. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igaz :D Köszi :)

Ah, az szerintem nem is lenne normális, ha csak az lenne a téma. De azért maga a világnézet, viselkedésmód, ízlés, és még sok más miatt jobb :)

2014. júl. 2. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:

#6 Aww, de romi! *-*


Neten fórumokon, koncerteken/előtt/után, fesztiválokon, baráti körben, suliban, helyi járaton ("jééé, te ezt a bandát ismered?!").

2014. júl. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!