Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti milyen társasági életet...

Ti milyen társasági életet éltek? Barátokkal hova szoktatok elmenni? Zavar titeket, hogy az okos telefon ezeket már ˇleminimalizáltaˇ?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 22. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

barátokkal sehova, nincsenek barátaim.


bnővel viszont bárhova.. ha van kedve menni.

2017. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek barátaim, nem is nagyon szeretnék, de néha van, hogy átmegyek egy osztálytársamhoz, vagy sétálunk, benézünk a könyvtárba.
2017. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel, hogy az emberek úgy gondolják, joguk van beleszólni abba, hogy más mit csinál az okostelefonján meg más nem megy el velük sehova emiatt, meg még összejöveteleknél is azt nyomkodják.

Nehéz elfogadni mi, hogyha azt nyomkodja, ahelyett, hogy veled beszélgetne, azt jelenti, hogy unatkozik, nem foglalod le eléggé, nem érdekli a dolog és végsősorban - jelentheti azt is, hogy nem elég jó a "barátság" hogy rátok figyeljen. Bizony. Mert ha elég jó lenne, legalább megtisztelne annyival, hogy rátok figyel, mikor kellene.

Egyébként nem, nem védem azért az alábbi csoportot mert én is abba tartoznék (nem tartozom bele) - amúgy sincsenek barátaim - csak kifejtem a véleményem.

Aki VALÓBAN a barátotok, az nem fogja előttetek elkezdeni nyomkodni a telefonját, főleg hogy - ez egy minimum követelmény szerintem - ha társaságban van. Persze kivételek vannak, utána kell nézni valaminek gyors s megkéri valaki rá vagy esetleg te mert nincs nálad a telód, stb... De nem erről beszélek ügyebár, mielőtt félreértés esne.

De abba szerintem ne szóljon bele senki, hogy más mit kezd el csinálni a telóján. Az a barátság már eleve rossz, úgy sz.r, ahogy van, ha tetszik ha nem :D Okolhatjátok magatokat, okolhatjátok őt, azzal a kapcsolattal már valami baj volt egy ideje.

Azt még elfogadom, hogy úton ne nyomkodja már a kiba.szott telefont mert elütik a pics.ába miközben oda van tapadva az arca oszt utána nézheti magát kívülről, de ha nem veszélyeztet vele másokat vagy saját magát, szerintem nincs vele semmi baj. Veszélyeztetésbe olyan dolgok is beletartoznak, hogy interjúra megy és ott kezdi el nyomkodni, mittudomén. Mert az azért munka.

2017. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Miket szoktunk csinálni a barátaimmal?

Sokat túrázunk és kirándulunk, évente 1 vagy 2 alkalommal elutazunk valahová és bejárjuk az adott helyet. Bulizni nem szeretünk, de koncertekre járunk, ill. évi 1-2 fesztiválra is. Járunk moziba, színházba, szabadulós szobába, horrorszínházba, néha bowlingozni/billiárdozni vagy csak egész egyszerűen beülünk egy étterembe/pubba enni egy jót vagy meginni pár italt és beszélgetni. Van olyan barátnőm, akivel lőtérre járunk együtt és olyan haverom is, akivel össze tudunk ülni néha zenélgetni. Néha elmegyünk kalandparkba, néha házibulit vagy filmmaratonokat szervezünk, nagy ritkán valami extrémsport (legutóbb ejtőernyőugrás) is belefér, de az nem minden barátomnál :D Mikor mihez van kedv vagy lehetőség.


Nem minimalizált le semmit az okostelefon, amikor együtt vagyunk, nem szoktuk nyomkodni és mindannyian a személyes találkozókat preferáljuk a pötyögés helyett. Több barátommal viszont csak évi néhány alkalommal tudunk találkozni, szóval jól jön a whatsapp vagy a Skype sokszor :)

2017. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Én sosem értem ezt. Miért minimalizálta volna le?
2017. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2017. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiírtam egy ilyen kérdést, a kérdésed ihlette, de nem kötekedés, remélem, nem veszed magadra. Gondoltam, inkább szólok.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2017. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és hogy legyen releváns válaszom s, ah már idekontárkodtam: legutóbb színházba mentem a legjobb barátnőimmel. Egyébként elég változatos. Van, hogy csak sima fagyizás, volt már szabadulós szoba, mozizás, sima egymáshoz való átmenés, múzeum, koncertek, fesztiválok, szilveszterek. A nem legjobb barátaimmal meg inkább ilyen kávézások, összeülések, beszélgetések.
2017. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Igazából én a barátnőimmel találkozok és néha miután kibeszéltük magunkat, é nemgnézem a telómon, hogy jött-e értesítés, illetve zenét szoktam kapcsolni vagy selfizünk, de nem folyamatosan nyomkodni. Szerintem ez még belefér. De ismerek olyan társaságot, akik amikor összegyűlnek, csak azt tudják nyomkodni, és ez olyan, mintha csak ezért találkoznának. És én bevallom.. Nagyon függő vagyok, de társaságban mégse nyomkodom egyfolytában..

14/L

2017. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Tény, hogy kevesebb a programom, mint régen, de ezt már inkább a koromra fogom, és hogy mindenki elfoglalt (20-as korosztály), mint a technológiára. Persze az elmúlt 5 évben az én életembe is belekúsztak az okostelefonok, volt olyan barátnőm, akivel állandóan a iPhonet kellett nézegetni ha beültünk valahova, kb minden fotón ott a kezében a rohadt mobil...:D


Az igazásg az, hogy szerintem ez is emberfüggő, van olyan barátnőm aki nagyon netfüggő, és néha tőle fel is megy nálam a pumpa, hogy nem jön sehova, mással meg lehet normális szociális életet élni, mint előtte.


Főként kocsmákba járunk el iszogatni, éttermekbe, kiállításokra, moziba, sportolni, szabadulószobákba, koncertekre, kis 1-2 napos nyaralásokra, csak ugye ezt nem mindenkivel lehet megtenni.

2017. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!