Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik őrölt kávé a legjobb,...

Melyik őrölt kávé a legjobb, ha erős krémes, igazi presszó kávét akarok?

Figyelt kérdés

Van egy nespresso gépünk, kaptam hozzá tölthető kapszulát. Régen a kotyogóson a classic omniat főztük finom volt.

Tudom, hogy a kávégép főzi úgy le hogy krémes-habos legyen, de valakinek van tapasztalata?

Szüleim kávéimádók, a legjobban azt szeretik ha "csokiszirup" állagú a kávé... :D

Köszönöm :)



2017. jan. 4. 19:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekunk is kotyogos kavefozonk van,szeretjuk! :-)
2017. febr. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Igazi ízélményhez frissen őrölt szemes kávé kell. Itt van elérhető áron kiváló minőségű kávé:

[link]

Nekem a COOLCoffee Esco Bar szemes kávé és a Lavazza L'Espresso Gran Aroma szemes kávé vált be legjobban. Ráadásul ezeket kipróbáltam már Nescafé Dolce Gusto gép kompatibilis újratölthető kapszulában és az eredmény meglepően jól sikerült...

2018. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!