Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az abszint erős ital? Hány...

Az abszint erős ital? Hány pohár sok belőle? Ha más dolgokkal isszuk, pl koktéllal, akkor annak mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 21:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nagyon erős. Egy pohár is. És szerintem az íze sem jó. De arra megfelel, hogy nagyon gyorsan berúgj tőle, és elfelejtsd minden bajodat és jó kedved legyen. :D
2011. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Phoney ***** válasza:
77%

[link]

Amíg ilyen kaliberű szemeteket árulnak nálunk, addig nem csoda hogy nem ízlik:P

2011. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
45%
Igen csak erős ital! Az hogy hány pohár kell belőle attol füg h milyen a szervezeted:) ha más dolgokal iszuk az = a detokszal :D eröségi szintek 50% kék 60% fehér 70% zöld 80% fekete 90% RedAbshint
2012. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
23%

Nekem 3 után se volt semmi bajom :D

Az piros volt. Ja és előtte kajáltam ;)

2013. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Abszint uhhh... Szerintem brutális egy alkohol. és 80-osat ittam kék színben bárom i velem ivott mintha sósavat ittam volna iszonyat erős és inkább a negróhoz hasonlítható az ize :D Persze utána megittam vagy fél liter barack levet :D Jha és ha a pohárban meggyújtod az italt akkor ég :D Ez az a kék szörnyeteg amit ha megiszol csikizi a torkodat :D [link] Én ilyet ittam és szerintem brutális :D
2014. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
45%

Na halika :D Látom 2009-es a kérdés, szóval gyanítom, hogy ittál már :D

Sok féle ember van - szerencsére.

2-3 hetente szoktam abszintot inni zöldet, azt hiszem 64% de nem tudom pontosan mert clubban veszem. Változó dolog nagyon. Enni biztosan kell előtte mert ha nem akkor error biztos. Utoljára talán egy hónapja ittam abszintot akkor megittam 6 pohár abszintot kisérőként 8 sört. Nem mondom berugtam mint az agyhalál de nem vakulsz meg tőle meg ilyenek :D Én szeretem nagyon, de ritkán iszok szülinap vagy ünnepnapokon mert drága dolog. Meg persze attól függ szoktál e töményet inni, hozzá vagy e állva stb. Én azt mondom nyugodtan igyon aki akar de ésszel, mindenki tudja mennyit bír. jaa és kb az első kortynál kiderül, hogy szeretni fogod a vagy soha nem iszol többet abszintot :D 20/f

2015. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!