Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkohol napi kalóriakeretbe...

Alkohol napi kalóriakeretbe hízás nélkül?

Figyelt kérdés

Ha egy nap elfogyasztok mondjuk 800 kalorianyi (kb 3,5 dl vodka) alkoholos italt, de azt ugy, hogy meg azzal egyutt is csak annyi kaloriat viszek be aznap , hogy ne lépje tul mondjuk az 1500-1800-at, akkor nem fogok tole hizni?

Vagyis ha annyit iszom, hogy mindennel egyutt meg a napi felhsznalasomat elerje, nem hizok, sot ha kevesebb meg fogyok is?

Azt tudom, hogy nagyon rosszban van az izmokkal, es bonthatja. De folosleges zsir (hizás) nem rakodik rám ugye?



2016. aug. 17. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs fölösleg, nem rakódhat le zsír. Elég sok emberrel találkoztam már a Neten, aki alkohol mellett fogyott... Mondjuk a mennyiségről mit sem tudok. Én ma benyomtam kemény szálkásításban egy kis vodkát, de az 30 gramm volt...
2016. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk boros vagyok, de simán fogyok vele, de a kalória-deficitre figyelek.
2016. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kalóriákat számolod csak akkor hízni nem fogsz, de sokkal rosszabb dolgok történnek veled ha a kalóriabeviteled 40-50 százaléka vodkából van, mivel az teljesen értéktelen energia. Semmi vitamin, semmi ásványi anyag, csak üres energia. A hajad, a bőröd, a fogaid vagy a körmeid meg fogják sínyleni. Napi 3.5 dl vodkát inni alapból baromira nem egészséges, de ezt még levonni a kajából főleg nem az. Lehet hogy fogyni fogsz de garantáltan sz...rbbul fogsz kinézni mint előtte.
2016. aug. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Napi 1500 kalória alkohol semmi más és jó vagy
2016. aug. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mozogd le.

Schwarzenegger is csirkét evett sörrel edzés közben.

2016. aug. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igyál még pár decit, aztán hányj ki mindent és jó vagy.
2016. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 aperitif ***** válasza:
Ha a napi kalóriabeviteled semmi másból nem áll, csak alkoholból, akkor még fogyni is fogsz. Nézz meg pár krónikus alkoholistát, akik szinte már semmit nem esznek, csak isznak. Mindegyik csont és bőr. A májzsugor hamar megteszi a magáét.
2016. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jajj, néhány válasz... Gondolom a kérdező úgy értette, hogy egy alkalommal (akár egy héten) szeretne elmenni bulizni és az arra a napra vonatkozott, amit tudni szeretett volna.
2016. aug. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!