Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Cukrászdában mennyibe kerül...

Cukrászdában mennyibe kerül egy közepes szülinapi torta?

Figyelt kérdés
Aki csináltatott tortát, mennyit fizetett összesen? Nem tudom hány szeletes, kb. 16 lehet a közepes.
2011. febr. 9. 19:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy átraktad :(, a kisfiamnak akarok az 1. szülinapjára készítettni. Szerintem jó helyre írtam ki, itt csak baromságokat írnak majd, akkor inkább töröld!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tán' Te vagy az új buzgó munkatárs???
2011. febr. 9. 19:47
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
2-4 ezer körül van a cukrászdákban. Jobban jársz, ha egy nagyobb bevásárló központban veszel kész tortát. Van Dobos, Feketeerdő, Csokis./1000-1500 ft között/ A Marcipán figurákat is megkaphatod itt, és a gyertyát is.
2011. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem ennyire egyszerűt szeretnék, ezért írtam volna ki a babák kategóriába, de a buzgó moderátor áttette ide. Olyan sok szép gyerek torta van, Mici-mackós, Thomas-os, valami ilyet szeretnénk.
2011. febr. 9. 20:05
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
1 éves gyereknek én a helyedben magam csinálnék valami mutatós, szép, fincsi és egészséges tortát, amit a baba és a család is jó szívvel fogyaszthat. Már bocs, de én gyerek elé nem tenném sem a vacak multis, sem az agyonszínezett, agyon tartósított cukrászdai művackokat!
2011. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért rakták át a kérdést, mert ebbe a témakörbe való. Úgy kellett volna feltenni, hogy értsük is. Például kinek lesz, milyet szeretnél. Ebből nem derül ki semmi, a korosztály se. Amúgy köszi, hogy baromságnak titulálod ennek a témakörnek a válaszait, ez jól esik a válaszadóknak.
2011. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Végül itt írogatunk egymásnak, de igazán a kérdésemre hasznos választ nem kaptam és csak magyarázkodni kell, ha ott hagyta volna a moderátor, ahová kiírtam volna, a babákhoz, akkor egyértelmű lett volna, nem úgy mint itt.
2011. febr. 9. 20:18
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Arra való a kérdés utáni leírás, hogy ne kelljen külön magyarázni.

Egyébként én is inkább magam készíteném. Olcsóbb és egészségesebb is.

Ezek aranyosak:

[link]

[link]

2011. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha mindenképp a rendelés mellett döntesz, akkor figyelembe kell venned, hogy a formatorta árát a bonyolultsága, a felhasznált anyagok mennyisége és a ráfordított idő határozza meg, és a régió. Nálunk 6800 Ft egy formatorta. Egy bármilyen ízű kerek torta olcsóbb, a kicsi(10 szeletes): 3000 Ft, a közepes(16 szeletes) 4500 Ft. Ez olcsó kategóriának számít, faluviszonylatban.
2011. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Már írtam, de hogy konkrétum is legyen. Nagyon jó hírnevű, vidéki cukrászdában 4000Ft/kg áron csinálják a formatortákat.

De ha tisztában vagy vele, hogy egy cukrászdában milyen alapanyagokkal dolgoznak és figyelsz arra, hogy egészségesen tápláld a gyereket, akkor magad csinálsz valami fini tortát!

2011. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Cukrászsüteményeknél nem használunk tartósítószert...köszönjük ...khömm....!Egészséges meg: mondjuk a gyümölcstorta. DE a kérdező (vagyis ez esetben a megrendelő) szines mesefigurás tortát szeretne. a Közepes torta a jour (zsúr) torta amiely fele a nagytortának ami 16 szeletes, így ez 8!Szóval egy 8 szeletes torta hát. 2500Ft átlagban megy, átlagos cukrászdákban. Valóban meg lehet nézni multikban ott is van, hogy van rajta mesefigura. Én ezt városi viszonylatban mnodom (miskolc) jah és cukrászdában dolgozom. Egyébként minden édesség enyni erővel egészségtelen és hízlal de talán meg kell nézni a többi étel összetevőit is XD (bocsi az offért...csak "egészségtelen" inkább vicc) ha otthon készül akkro is belemegy a margarin, a porcukor a tojás a liszt stb stb.

Kérdező!Remélem tudtam segíteni!!

2011. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!