Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Cukrászdában mennyibe kerül...

Cukrászdában mennyibe kerül egy közepes szülinapi torta?

Figyelt kérdés
Aki csináltatott tortát, mennyit fizetett összesen? Nem tudom hány szeletes, kb. 16 lehet a közepes.
2011. febr. 9. 19:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Bocs az offért, de én a gyereknek inkább egy piskótás joghurt-vagy túrótortát tudnék elképzelni gyümölccsel, azt is meg lehet csinálni mesefigurásra! De szerintem egy 1 éves gyereknek még tök mindegy, hogy mesefigurás-e vagy sem! 4-5-6 évesen már értékeli!

És igenis, lehet otthon egészséges süteményt csinálni, amit nem porokból, pasztákból, fixálókból, szinezékből és töménytelen mennyiségű cukorból csinálunk!!!!!

2011. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

a csináltatott mesefigurás torta nálunk is 4-5 ezer ft.

azonban a cukrászoknak nincs lehetetlen, bármi legyen is a kívánságod.

üdv-Székesfehérvárról-

2011. febr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki tanácsolta, hogy magad csináld és 4000/kg az ára felénk a formatortának.

Még eszembe jutott, hogy egy barát szülinapjára vittünk egy 4 kg-os állatfigurás formatortát és az hatalmas volt!!!!

Nem tudom hányan lesztek, de szerintem elég egy 1-max. 2 kg-os nektek! Bár úgy is elég drága...

2011. febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ja, még annyit, hogy bár a cukrászsütikbe már direktbe nem raknak tartósítót, de azért tartalmaz, nem is keveset, na meg még mi mindent...

Sok krém-ill. habpor, süteményporok, masszák, színezékek, gyümölcskivonatok-és sűrítmények már eleve tartósítva vannak. Ehhez jönnek még a csomósodásgátlók,stabilizátorok stb...

Otthon pedig igenis lehet egészséges/egészségesebb süteményt készíteni.

Persze nem akarlak meggyőzni kedves kérdező, csak gondoltam adok egy tippet, ha olcsóbban és egészségesebben akarsz kijönni!

Minden jót és jó szülinapozást!

2011. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi gond has csináltatni szeretnél.....A fiamnak most lett keresztelöjére csináltatva egy nagyonszép csokitorta kívül fehér marcipánnal borítva,+díszítés és figura.Nem cukrázdában,hanem egy otthon is és cukrászati dolgozó sütötte.6000Ft volt.Nagyon szép lett és finom is volt.Szülinapos tortát edig én csináltam a lányomnak.Piskótát megsütöttem 3 lapra vágtam csina´ltam csokis-nutellás krémet.Megkentem,csokival leöntöttem,vettem rá figurákat,gyertyát.Lett olyan mint a rendelt torta.márciusban a fiamnak(1 szülinap) is én csinálom.Küldök róla képet.

Szerintem 5000-7000Ft ra számítsál.

[link]


[link]

2011. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az anyukám a kisfiamnak a Horváth cukrászdába aszt hiszem 10000Ft-ért csináltatott Mici mackó tortát!Én nem voltam mondjuk oda érte
2011. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!