Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik élelem kerüljön újonnan...

Melyik élelem kerüljön újonnan hatósági ársipka alá?

Figyelt kérdés

ugye már elhintették, hogy lesznek új élelemek, de nektek melyik lenne a legjobb?


nekem a tonyás és a kenyér, a krumpli se lenne rossz, de abból már bevásároltunk egy zsákkal



2022. okt. 29. 01:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%
#21 rendben, szia!
2022. okt. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

na látom törölni azt tudtok tipikus libero hozzáállás, ha vmi nem tetszik (jellemzően az igazság, akkor azt töröljük)(töröljétek ezt is újra beírom)


szóval több mint 20 kilo cukrunk van most is, és még ehhez is tudtunk venni nemrég, pedig mi nem a starbucksba járunk sütőtökös szója lattét inni, és befőzés is volt (tej, olaj, liszt ugyan úgy)


szóval ez, hogy kifogynak csak hazudozás, pont mint amikor nyárra kifogyunk a benzinből is:)


4-es ez a krumpli dolog csak te általad lett gerjesztve, én leírtam, hogy az is jó lenne, de nekünk személy szerint már nem mert bevásároltunk* belőle, direkt azért kérdezem, hogy kinek mi lenne a jó:)


hát hogyne a drága eu-s vezetők milyen jó munkát végeznek, milyen jó, hogy az usából vagyunk kénytelenek műtrágyát venni, milyen rossz is volt, mikor olcsó földgázzal tudtuk magunkat ellátni, de hát ez nyilván nem nyomja fel az árakat az élelemeknél, bezzeg, az, hogy a csuti mindent IS ellop!:)


"néha érdemes átgondolni, mivel jár egy két intézkedés, majd az után “örülni neki” :)"-na ez különösen vicces:)



*ja bocsi lebuktam, mi ugye nem vesszük a krumplit, hanem zsákkal kapjuk a leadott szavazatok után, ezért nem kell rá a sipka-na látod ez volt a trollkodás;)

viszont ez az általatok terjesztett hazug narratíva nagyon is hozzájárult, hogy taccsra vágtátok magatokat azon a szép harmadikai estén:)

2022. nov. 1. 01:21
 23/25 anonim ***** válasza:
87%

"szóval több mint 20 kilo cukrunk van most is, és még ehhez is tudtunk venni nemrég, pedig mi nem a starbucksba járunk sütőtökös szója lattét inni, és befőzés is volt (tej, olaj, liszt ugyan úgy)


szóval ez, hogy kifogynak csak hazudozás, pont mint amikor nyárra kifogyunk a benzinből is:)"


Tehát mivel neked volt szerencséd (remélem) nulla vadászgatással beszerezni az árlimites dolgaidat, én meg a többi pármillió arc nem lát full üres raklapokat meló után minden nap az összes boltban. Oké.


"hát hogyne a drága eu-s vezetők milyen jó munkát végeznek, milyen jó, hogy az usából vagyunk kénytelenek műtrágyát venni, milyen rossz is volt, mikor olcsó földgázzal tudtuk magunkat ellátni, de hát ez nyilván nem nyomja fel az árakat az élelemeknél, bezzeg, az, hogy a csuti mindent IS ellop!:)"


Ezt így ki a jóisten állítja rajtad kívül, hogy "EU vezetés = lyó"? A leghitványabb szalmabáb érveid egyike ez. Se a szánkba adni nem tudod, se jelentősége nincs, hogy más mit csinál rosszul. Nem változtat apu felelősségén, hogy nagyapád is egy öncélú szemétláda.


"néha érdemes átgondolni, mivel jár egy két intézkedés, majd az után “örülni neki” :)"-na ez különösen vicces:)


Na, végre valamiben egyetértünk. Reményt fejezni ki azzal kapcsolatban, hogy amivel te gazdálkodhatsz, azzal gondolkodni lennél képes, minimum irónia.

2022. nov. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Mi az a tonyás?
2022. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Toás újnémetül
2022. nov. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!