Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért vannak a Tescoban ilyen...

Miért vannak a Tescoban ilyen bunkó pénztárosok? Segítséget kértem erre elkezdett személyeskedni.

Figyelt kérdés

Egy dolgot ki kellett törölni az önkiszolgáló pénztárban az Arenában. Erre elkezdi lehet adakozni gyerekeknek. Nem szeretne adakozni? Én meg mondom majd legközelebb.


Erre gúnyos hangon mondja, hogy "ja legközelebb".


Nem értem mi köze hozzá, hogy adakozok-e amikor az égig emelték minden árát.


2023. máj. 25. 08:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%

Hívd a főnökét! Én nagyon meguntam h akárhova megyek lekezelőek!

Minden kis szarért szólok már..

De pl. Munkaügyiben nem intézte el a nő amit kellett külföldi munkaviszonyt. Nem kaptam pénzt bementem. Mikor mondtam h mikor várható akkor pénz mert a kaja nem fizeti ki magát meg a számlakat is kell fizetni vigyorgott. Megkérdeztem mi olyan vicces azt mondta semmi... Egy hónap alatt nem intézték el azt a papírt online amit nekem 4 nap alatt megküldtek 900 kmről! Aztán az adott nyelven nem is beszélt tőlem kérdezte ez mi az mi... Kértem igazolást h mégis hova ïrt.1 hónapja... Levél tartalmát nem mutatja de nem a kolléganő címe volt...

2023. máj. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanazért, amiért te általánosítasz, mert kifogtál egy bunkót. Minden ember más, el kell fogadni. Én elfogadom, hogy ezt most magadra vetted valamiért, biztosan rossz volt akkor. De neked meg azt kell elfogadni, hogy neki lehetett épp rossz napja, vagy sorban látta, hogy több tíz-vagy százezreket hagynak ott sorban drágaság ide vagy oda, de senki nem adakozik. És épp rád vetítette. Ez van. Ennyi frusztrációt tudni kell viselni. Aki nem tud, ott vele van gond. Bocsi.
2023. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%

" egycsaj"

Lehet rossz napja az eladónak de azt sosem a vevőv kell kitölteni! Viselkedés alap kéne lennie,de úgy hallottam tescos vezetőtől h van külön tanfolyam is náluk h kell viselkedni na vajon miért?

2023. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Adakozzon a tesco. Tuti beleférne az árrésükbe.
2023. máj. 25. 08:38
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

A Tesco csak Magyarországon több,mint 24.000 munkavállalót foglalkoztat.


Azért,mert kifogtál egy bunkó embert/ pénztárost fölösleges az általánosítás.

Ahogy elöttem is írták ennyi frusztrációt el kell viselni.


Nekem pl.a barátnőm postás,egy szexy postás csaj.

De ebből nem következik az,hogy minden postás szexy lenne.

2023. máj. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

4#


6os válaszoló vagyok

Én dolgoztam kereskedelemben

( Nem a Tescoban)

Nálunk is volt külön tanfolyam, külön a vevővel való kommunikációra kihangsúlyozva.


De szerintem ez a legtöbb nagyobb kereskedelmi egységnél létezik valamilyen formában.


Mondjuk én az egyetemen kereskedelmet és marketinget tanultam, sok újat nem mondtak nekem ezeken a tanfolyamokon.


Én kereskedelmi dolgozóként azt tapasztaltam,hogy a vásárlók 75%-a tök normális

Megfordítva is igaz ez az arány,a kereskedelmi dolgozók 75%-a tök normális, segítőkész


De az is igaz,hogy 1-2 flegma bunkó kollégám nekem is volt régebben

De azok hamar kipontozódtak.


Szerintem ilyenkor csak engedd el a dolgot,vagy ha gondolod írd be a vásárlók könyvébe,olyankor majd a felettesei "meghuzogatják".

2023. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%

6-os! Nem csak a kérdező fogott ki egyet!

Mi kb napi szinten jártunk a tescoba, mindig volt aki beszólt meg paraszt volt. Tök mindegy miért. Már 3 éve nem tescozunk. Ezek a heves és jász megye tescok.

2023. máj. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
1 bunkóhoz nekem is volt már szerencsém a Tescoban, neki az fájt, hogy dumálás helyett dolgoznia kellett. Nem sokáig volt már az adott üzletben szerencsére.
2023. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%

Lehet a pénztáros átlátott rajtad, és tudta, hogy soha a büdös életben nem fogsz adni egy árva petákot sem.

Mert ebből: "Adakozzon a tesco. Tuti beleférne az árrésükbe" nekem ez jött le.

Még az jött még le, hogy szeretsz túlreagálni dolgokat.

2023. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%

Írj be panaszt. Semmi köze hozzá hogy adakozol-e vagy sem.

Adakozzon ő,ha ennyire szívén viseli a dolgot.

2023. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!