Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért vannak a Tescoban ilyen...

Miért vannak a Tescoban ilyen bunkó pénztárosok? Segítséget kértem erre elkezdett személyeskedni.

Figyelt kérdés

Egy dolgot ki kellett törölni az önkiszolgáló pénztárban az Arenában. Erre elkezdi lehet adakozni gyerekeknek. Nem szeretne adakozni? Én meg mondom majd legközelebb.


Erre gúnyos hangon mondja, hogy "ja legközelebb".


Nem értem mi köze hozzá, hogy adakozok-e amikor az égig emelték minden árát.


2023. máj. 25. 08:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%
Ez eléggé felháborító, engem is kiakasztott volna. Adakozzon ő, ha neki ez ennyire szívügye. Különben is a rászoruló gyerekekről gondoskodjon az állam. Erről (is) szólna a szociális háló, aminek a finanszírozására fizetjük be minden hónapban a nem kevés adót.
2023. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
44%
Szerintetek van olyan tescós vezető, aki ezt olvassa és érdekli is?
2023. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
74%
#22 Ha ez lenne a cél, akkor gondolom panaszlevelet írt volna a kérdező.
2023. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
61%
#23 5 panaszlevelet írtam a Tescónak. Egyre se válaszoltak.
2023. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

22.

Dehogy érdekli. Csak a pénzszivattyújuk működjön a túlárazott sz@raikkal.

2023. máj. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
67%

Magyarországon minél alacsonyabb végzettségű, minél ostobább vki, annál valószínűbb, hogy nem tudja, hol a helye és a frusztrációját másokon vezeti le.

A bolti eladók többsége pont ez a kategória.

Semmi köze hozza, h adakozol-e, otthon nevelje a gyári melós férjét meg a gyerekeit.

2023. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!