Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Penny-ben a kasszánál az...

A Penny-ben a kasszánál az akciós árat kasszázzák akkor is ha a polcon a normál ár van feltüntetve az akciós helyett?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor nem az akciós újság szerinti ár van kiírva a Penny-ben a termékekre, sose merem odavinni a kasszához.
2023. júl. 28. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott... Még néha akkor sem, ha akciós ár van kiírva. Egyébként meg odaviszed, a végén meg átnézed a blokkot, aztán szólsz. Vannak adott napra/napokra szóló akciók, meg olyan is, amit csak kártyával vagy app használatával tudsz érvényesíteni.
2023. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma például eritritet szerettem volna venni ami tegnaptól akciós, kártyával pedig még akciósabb annál is, de még a sima akciós ár sem volt kiírva nemhogy a kártyás akciós. Így hát otthagytam, nem akartam kiállni a hatalmas sort, hogy aztán cigánykodjanak is velem egy sort.
2023. júl. 28. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj, én simán szólok és akkor áll a sor. Az a része kellemetlen, amikor sok ember vár ez miatt. Ugyanakkor egy kicsit értük való kiállás is ez, mert ahogy te nem szólsz vagy nem veszed meg inkább, úgy más is így van ezzel. Ez egy kis bátorítás feléd és a többiek felé is, hogy ez egy lehetőség, hogy az általuk hozott szabály rád, rám és mindenkire érvényes legyen. Lehet hogy az utánam következő legközelebb már simán szól, mert látja hogy lehet ezt normálisan is. Nem szoktam én cirkuszt csinálni, csak megkérdezem, hogy miért fizettem többet.

Nekik is kellemetlenség és ha értelmes a vezető az üzletben, akkor ebből ő is tanul.

2023. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazad van csak sajnos én is olyan vagyok, hogy nem szeretem ha mindenki engem néz akkor sem ha nem én vagyok a hibás. De ha mindenki valóban így csinálnál ahogy te akkor hamar megszűnnének ezek a problémák.
2023. júl. 28. 13:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat tapasztalom ezt a pennyben. Azért furcsa mert digitális árcimkék vannak amit nem kell cserélni hanem a rendszer küldi rá az árat. Ezért gyanús nekem is, hogy akkor a kasszánál is az az ár lesz a gépben.
2023. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!