Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Értem én, hogy a sok nejlonzac...

Értem én, hogy a sok nejlonzacskóval szennyezzük a környezetet, de miben tároljam a zsemlét, hogy ne száradjon meg órákon belül?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 18:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Zacskóban :D
2019. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Röhögni fogsz, de a nagymamám tiszta konyharuhába tekerte bele. Vagy vannak azok a fa tartók.
2019. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én vászonzsákban tartom fából készült tárolóban. Ha egy-két szelet almát mellé teszel, akkor még tovább puha marad.
2019. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Vannak ilyen fa tartók.

[link]

2019. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Kenyértartóban basszus. Én sem vagyok fene nagy környezetvédő, de a nylonzacskó még szerintem is olyan dolog, ami mindenféle kényelmetlenség nélkül kiváltható mással. Az meg elkeserítő és nevetséges, mikor ilyen “indokokkal” hőzöngenek a betiltása ellen.
2019. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
nem kell leváltani csak mosd ki
2019. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

A nejlonzacskóba bele is penészedik.

Amúgy reménytelen küzdelemnek látszik, amíg a szupermarketekben mindent nejlonzacskóba kell csomagolni, ráadásul minden egyes darabot külön, mert mindent külön áraznak, nem csak a pékdolgokat, hanem a zöldséget, gyümölcsöt is, mert azokat is külön mérik le.

2019. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy reménytelen küzdelemnek látszik, amíg a szupermarketekben mindent nejlonzacskóba kell csomagolni, ráadásul minden egyes darabot külön, mert mindent külön áraznak, nem csak a pékdolgokat, hanem a zöldséget, gyümölcsöt is, mert azokat is külön mérik le."


Nálunk van kitéve papírzacskó is a kenyeres résznél, én mindent abba teszek, a zöldséget, gyümölcsöt is. Még sose szóltak érte, igaz, hogy mindig önkiszolgáló kasszánál fizetek. Tudom, hogy a papírgyártás meg a fák miatt nem jó, de legalább lebomlik, és újra is lehet hasznosítani ellentétben a nejlonzacskóval.

2019. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Papírzacskó nem bír el 1-2 kg krumplit, almát, stb., még a nejlon is ki szokott szakadni, és gurul szét minden.
2019. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Nejlonzacskoba nekem sem szárad ki , illetve én nejlonzacskoba teszem el pékárut a fagyasztóba .
2019. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!