Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen olcsó ételeket ismertek?

Milyen olcsó ételeket ismertek?

Figyelt kérdés
Fizetés előtt vagyok,de mér unom a paprikáskrumlit,krumplistésztát stb.Jó lenne,ha tudnátok nekem egyszerű, olcsó recepteket küldeni.
2009. szept. 2. 17:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
51%
zsíroskenyér
2009. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
26%
Szárazkenyér vízzel! Kiskoromban ezt játszottam, ezen életem. Mekkora buli is volt... Két műanyag láda közé zártak anyáék és én voltam a börtöntöltelék!!!
2009. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
66%

Tepsis bolognai

Hozzávalók:

1fej vöröshagyma

pici olaj

30dkg darálthús(Én kb 50dkgval szoktam)

3dl viz

Bolognai alap

Egy zacsi tészta

20dkg reszelt sajt


Elkészités:

a hagymát felkockázom,megdinsztelem egy pici olajon!

majd hozzáadom a húst teszek bele sót,borsot(Izlés szerint),amikor elfőtte a levét,hozzáadom a Bolognai port és a 3dl vizet!

Ujraforrstól számitva 4-6percig főzöm!

a tésztát kifőzöm félig a vizben

Előmelegitem a sütőt 180fokra.

Leszűröm a tésztát,beleteszem egy pepsibe(Magas)és hozzáadom a Bolognai szószt!Jól összekeverem,és a tetejét beszórom sajttal!!

kb:40percig sütöm

Jó étvágyat!!

2009. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
76%

vizes-cukros kenyér :) kiskoromba szerettem..csak hát fogdokihoz aztán elég sűrűn jártam :P

tejbegríz, tasakos leves-szerintem finom :), hajában sült krumpli paradicsom mártással...

ennyi jutott most eszembe

2009. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Első két válaszoló!Marha viccesek vagytok,de nem vicces kedvemben írtam ki a kérdést.Ha nem tudtok normális,értelmes választ írni,akkor miért írtok?
2009. szept. 2. 17:55
 6/39 anonim ***** válasza:
93%

tÖKLEVES, tojásleves, köményleves, pulykanyak-leves


tepsis krumpli, tarhonya, káposztás tészta

szilvás gombóc(te csináld) tócsni, ludaskása, máj, velő, vese. Főzelékek.


Kukoricadara, gríz, hamis mézes, keksz, puding, palacsinta


iTT SOKAT TALÁLSZ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__88..

2009. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
41%
lekváros kenyér :) fincsi
2009. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
9%
Én mikor még fiatal voltam, elég sokat voltam vadászni az erdőben. Főként dárdával és parittyával, de volt, hogy lefedett gödörrel is sikerült elejtenem fácánt. Most már háziasítottam a vad lovakat és a farkaskutyákat, amikkel az erdőben megverekedtem. Jah, és vigyázz az őz húsával, mert ha elrakod és később eszed meg, akkor könnyen fogsz fosni.
2009. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
71%

Mit háborogsz? A zsíroskenyér olcsó, és hagymával, paprikával mustárral nagyon finom. Ha eszel répát, káposztát, hagymát és tejet, kielégítően táplálkozhatsz vele sokáig.

Gyerekkorunkban a belét ettük: egy falat kenyér. A héját hozzá: egy falat kolbász(mert olyan-volt még- a színe)

Bár ma már a kenyér drága, de talán féláraz a maszek pék felétek is.

Hagymás krumpli aludttejjel, bundás kenyér tökfőzelékkel, spenót tükörtojással, öreglebbencs, krumplis tarhonya,

Hajdúkáposzta. Sercintett leves. Pirított gríz. Minden kelt tészta, egy rántott levessel.

Szilva, kenyérrel. (vacsira jó)

Főtt rizs, pipiropogós. Konzerv hal. Rántott patisszon. Ráckrumpli. Tojás minden formában. Gomba is jó.

2009. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
58%
miért, a zsíros kenyér nem hülyeség!finom, és olcsó!ja és jól is laksz vele hamar!
2009. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!