Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Csak szerintem undorító a...

Csak szerintem undorító a magyar konyha?

Figyelt kérdés
Gulyást sose értettem, hogy miért nagy cucc. Semmilyen az egész. Pörkölt nem magyar kaja, csomó környező ország ételei között megtalálható. Pálinka szintén nem magyar dolog, mégha annak is van beállítva. Bármilyen "magyar" étel ami eszembe jut, tocsog a zsírban, egészségtelen, és nem véletlenül mi vagyunk az egyik legdagadtabb ország Európában. Egyrészt a magyar nem jut minőségi ételhez, másrészt ami ismert, vagy amiket esznek, olyan dolgok, hogy a szív már 50 év után könyörög, hogy legyen vége, mert nem bírja. Mindenhez megy a só meg a cukor is ráadásul. Panelproli unokatestvéremék még a rizst is besózták mindig, és ha ők főztek családi összejövetelen, egyszerűen képtelen voltam enni belőle. Ja, és természetesen ehhez még megy a kóla meg fanta meg minden ilyen fos, és egyszerűen bárkivel találkozom, bárkit látok étteremben, senki nem vizet iszik kb, hanem valami 8 kanál cukorral édesített vackot.
2022. jún. 9. 15:47
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
90%
#30 meg ha igaz is lenne, kit erdekel? minden nemzet konyhajaban van nem egy olyan etel ami tipikusan azert letezik hogy a maradekot, leeso reszeket felhasznaljak, nincs ezzel semmi baj. csak azt nezzuk meg hany nemzet konyhajaban van kolbasz. nemet, angol, magyar, olasz, kinai, japan, es meg egy csomo amirol en nem tudok. mind azert letezik hogy a vagaskor a lehullo reszeket is felhasznaljak. aszpik, disznosajt, haggis ugyanez a sztori
2022. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
92%
31. Akkor lehet hogy én értem félre a kérdezőt. Mert szerintem ő úgy gondolja hogy a hortobágyi palacsinta, minden esetben a előzőnapi pörkölt, csontos, mócsingos maradékából készül. Csupán ezt óhajtottam tisztázni.
2022. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
84%
Reform modon kell csinalni, ugy finom és egészséges.
2022. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
Én ezt olvastam pl a Hortobágyiról, hogy ezt ezért találták fel. 31 amúgy igen igaz.
2022. jún. 9. 19:12
 35/58 anonim ***** válasza:
89%
34. [link]
2022. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
89%
Látszik rajta, hogy a kérdezőnek fogalma sincs a főzésről, meg a különböző nemzeti ételekről.
2022. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
92%

A lekvárt, befőttet meg azért találták fel, hogy a rengeteg beérett, de el nem fogyasztott gyümölcs ne vesszen kárba.

Ez is mind moslék emiatt, ugye?


Végtelenül primitív vagy és még a pofád és nagy hozzá.

2022. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
92%

A kérdező vagy csak provokátor, vagy csak valami sznob, aki azt hiszi feljebb való, mint az átlag magyar proli.


Amúgy ha már nemzetek konyháinál tartunk, én az agyonsztárolt olasz ételektől nem vagyok elájulva. A tésztaételeket egyáltalán nem szeretem, még a pizzáért se rajongok. Dehát ízlések és pofonok, mint tudjuk.

2022. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
92%
Ez a kérdés már volt, konkrétan ugyanezekkel a válaszokkal. Kérdező, erőltesd meg magad.
2022. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te semmit nem tudsz főzni, max. zacskós rizst.

A magyar ételeknek egyáltalán nem kell olajtól csöpögniük. Másrészt a rántott dolgok meg minden, csak nem magyar, szerte a világon eszik az olajban sült ilyen-olyan dolgokat. És a gyorséttermek, és a kóla sem magyar találmány és nem csak a magyarok fogyasztják.

Azért érdekelne, mit eszel a mindennapokban és hogyan főzöl. Mert kétlem, hogy ennyi ésszel te tudsz steak-et csinálni vagy szusit,

2022. jún. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!