Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tényleg havi 40 000 forintból...

Tényleg havi 40 000 forintból 1 felnőtt férfi étkeztetése simán kijön úgy, hogy változatos, egészséges és jó minőségű?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt a gyakorin, hogy “jézusom, hogy tudsz xy összeget elkölteni kajára havi szinten, amikor kb 40e forintból is simán kijövök, valamint én 220cm vagyok, lisztérzékeny, blablabla”.


Ez mennyire reális? Karantén alatt megpróbálkoztam ezzel, direkt követtem a költségeimet, de vagy a mennyiség, vagy az alapanyagok minősége, vagy a változatosság megbukott.

Mindig csak általam főzött ételt ettem.


Amik nálam csökkentették a cél teljesítését:

- Mindig ugyanabba a hipermarketbe jártam.

- Fiatal felnőtt férfi vagyok, receptek terén nincs rutinom

- Nem csináltam nagybevásárlást, általában kb 1-2 napra terveztem előre


A kérdésem az lenne, hogy ez a szentháromság: minőség, változatosság, egészséges kihozható-e az esetembe havi 40000 forintból? Ha igen, akkor mit rontok el? Mi lehet az amiben javulhatnék? Ha nektek ez sikerül mi a titkotok?

Esetleg az van, hogy ez régebben, pár éve még hozható volt, de napjainkban már-már nem?


Köszönöm a válaszokat!


2020. aug. 21. 09:44
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
55%
27 Nem azt írtam, hogy TE nem eszel változatosan. Általánosságban írtam valamit, amit TE kiforgattál és magadra vettél. Innentől meg a reakciód erre vonatkozó része is felesleges.
2020. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
27 Egyébként kedves 27-es,azt honnan veszed, hogy én teljeskiőrlésű kenyeret veszek? Én semmilyen kenyeret nem eszem, max havonta egyszer.:)
2020. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%
Én arra vagyok kíváncsi amúgy, hogy aki 65 ezret költ, az miket főz.
2020. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 32-es, nem azt írtam, hogy TE eszel teljes kiőrlésűt. Általánosságban írtam valamit, amit TE kiforgattál és magadra vettél. Innentől meg a reakciód erre vonatkozó része is felesleges
2020. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
Feleslegesen lovagolsz a szavakon, személyes névmással és anélkül is mindenki tudja, hogy melyik komment kinek szól, hiába nyomod ezt az ovis hisztit :) ideje lenne már felnőni és aszerint kommentelni és kommunikálni, mert ez, amit produkáltál ez 0
2020. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
21%
Na, kiderul mar vegre, hogy eszik a random valaszolo havi 40 ezerbol minosegi, egeszseges es finom kajakat? Lemaradtam. Vagy meg mindig csak a kamu megy?
2020. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%
Csak az ész osztásról, de nem gáz
2020. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
0%
Koszonjuk, végre
2020. aug. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!