Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tökölnék :-) ) ) Üvegbe...

Tökölnék :-) ) ) Üvegbe szeretnék eltenni télire gyalult tököt főzeléknek. Van-e jól bevált recepje valakinek? Köszönöm.52L

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
ne tedd sztem, mert nem a legjobb sztem, mi mindig legyaluljuk zacskóba teszünk egy adagra valót és be a fagyóba! ugyanugy kell készíteni!
2010. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Üzletben láttál már tököt gyalultan üvegben?
2010. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Helyzet, hogy a fagyóban már nem fér. Üzletben létezik, természetesen láttam már. Receptkönyvben is van, de ugy készitve nekem felforrt - sajna.
2010. aug. 9. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is csak a fagyasztóba szoktam tenni.


Bocs, de mi az az 52L?:)

2010. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az 52 a koromat jelöli, az L betü pedig a nememet:-))))Tehát - lánynak már éppen nem mondható - 52 éves nő vagyok.
2010. aug. 9. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Tartósító szert ,például nátrium-benzonátot használtál bele?

Ha nem ,akkor próbáld meg vele!

2010. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. azóta megvan a megoldás. Tehát: sós vizben - kevés vizben - kis ideig forralni, belefőzni egy kevés szalicilt, forrón üvegekbe tölteni,+ lé, tetejére is szalicil és száraz dunsztba rakni, abban hagyni kihülni. Télen, amikor főzzük, bele kell kalkulálni a sós levet.
2010. aug. 12. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!