Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olcsó gyors receptek?

Olcsó gyors receptek?

Figyelt kérdés

googleba mindent kiad csak nem olcsót és nem gyorsat, szóval onnan légyszi ne másolgasson senki.

Beváltakra lennék kíváncsi, nem kell, hogy lenne benne hús.


2011. ápr. 9. 14:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

Túrófasirt 25 dkg túróhoz 1 tojás 2-3 ek. zsemlemorzsa 1 f. lereszelt hagyma dolgozd össze majd forró olajban süsd ki.


Csípős bab 2 krumplit apró kockákra vágj fel olajon kezd piritani rá 1 f. hagyma, 1 lecsöpögtetett bab konzerv, 1 ek. pari püré, 1 tk. erős pista, só addig főzd míg rotyogni kezd. A krumpli az elején beszivja az olajat ettől szaftos lesz a kaja.

2011. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%

Írd be itt a keresőbe az ételek,italok témában, hogy olcsó és ki fog jönni egy csomó ilyen válasz, mert már ezer ilyen kérdés volt.

Én is válaszoltam egy csomóra és szerintem jó ötletek voltak.

2011. ápr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem ez volt a kérdés
2011. ápr. 10. 13:42
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem meg ez volt.. itt nem volt olyan sok jó ötlet, mint amit már eddig leírtak, gondoltam szólok.

Nem is érdemled meg, hogy normális választ kapj!


Oké, hogy a googléban nem találtál..de itt már nagyon sokan feltették az olcsó és gyors kérdést. Mivel már ezerszer szerepelt, a moderátornak is jelezhettelek volna.

2011. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

a kérdésem NEM AZ VOLT, hogy: válaszoltál már olcsó receptes kérdésre? hanem az hogy

Olcsó gyors receptek?

/ha meg nem tudsz olcsó és gyors bevált receptet írni, ne koptasd a billentyűt)

2011. ápr. 11. 23:42
 16/24 anonim ***** válasza:
46%
Fúúú de flegma kis... nő vagy!!!!
2011. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Agglegény leves fél liter vízben oldj fel egy leves kockát, mikor forr üss bele 2 tojást kb. 5 p főzd.


Krumplis tojás 2 apróra kockázott krumplit, 1 f. hagymát olajban süss pár percig 2-3 p. elég mert nem kell teljesen megsütni, szed hőálló tálba, 2 felvert fűszereses tojást önts rá, kb 15 percre told sütőbe.

2011. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Káposzta leves. olcso gyors és még méregtelenít is.
2011. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat (kivéve amit a nem normális "flegma nőcske" írt)

utolsó, hogy mi méregtelenít egyáltalán nem érdekel, csak az, hogy lakjak jól és gyorsan+olcsón meglegyen :)

(és finom is legyen) Egyébként leírhatod a káposztaleves receptjét DE CSAK HA KIPRÓBÁLT

előre is köszi

2011. ápr. 19. 15:24
 20/24 anonim ***** válasza:
E
2011. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!