Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olcsó receptek, könnyen...

Olcsó receptek, könnyen elkészíthető ételek?

Figyelt kérdés
Egyetemista diák vagyok, albérletben lakom, pénzem az nyista, és kaja kéne. Tudna valaki segíteni? Olcsó, könnyen elkészíthető mégis laktató és finom ételek receptjeit szívesen olvasnám:) köszönööööm(:
2010. febr. 26. 13:02
 1/9 anonim válasza:
100%
www.mindmegette.hu :)
2010. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
TÉSZTA!!!!Bárhogy!Krumplis,sajtos,grízes,tojásos.
2010. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

palacsinta (vízzel és nem tejjel)

csirke farhát, nagyon olcsó kilója, és meg tudod csinálni pörköltnek, ki tudod csak úgy sütni, rántani, levesbe.

Maggi leveskockát is vehetsz olcsó tésztával levest készíthetsz belőlle, vagy akár fagyasztott borsóval, egy személyre többször is felhasználhatod.

2010. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kedvenc filléres kajám receptje a kövekező:párizsit(spar párizsi kg-ja 600 ft és finom)megpirítasz olajon utána spagetti tésztát megfőzöl hozzákevered a párizsit egy kis majoranna bele,oregánó tejföl és ráreszelsz sajtot és kész finom laktató egyébként görögök kedvence csak sonkával
2010. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

zöldségeket (mirelit) megpárolsz pörkölt alapban, és ezt a feltétet eheted burgonyával, rizzsel vagy tésztával. én szoktam brokkoli-, karfiol-, zöldborsó pörköltet csinálni, néha tojáspörköltet is (ezt főtt tojással kell) vagy virsliset. Ebből nem kell megenni az egészet, hanem le kell fagyasztani adagonként, és utána tudsz frisseen köretet készíteni hozzá. pl. sparban van 179 ft-ért 450 g-os mirelit zöldségkeverék-család, én ezt szoktam venni.


egyébként tényleg célszerű lefagyasztani adagokat. a legdrágább evési mód a rendelt, máshol vásárolt kaja vagy a közértben bedobott péksütemény. a hideg kaja is drágább, mitn a meleg kaja (ebédre). ami még kifejezetten az olcsó kategóriába tartozik: a zöldséges, a gyümölcsös levesek, a főzelékek. szerintem inkább vegyél kevesebb, de jobb minőséget ezekből, mint többet, olcsóbban tré alapanyagból. (a minőség alatt azt értem, hogy változatos legyen, legyen benne zöldség, gyümölcs, és ne tésztát egyél tésztával, meg mustáros kenyeret, ahgoy nekem kellett annak idején, mert ettől teljesen lepukkan a szervezeted).

2010. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
zöldborsópörkölt tésztával vagy nokedlivel
2010. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fúú :) köszönöm szépen a válaszokat, mind mind ki fogom próbálni:)

Most voltam Lidl-ben 300 Ft-ért vettem nudlit, meg hozzá morzsát 200 FT-ért, sztem 3-4 kajám ki jön belőle, de ezek azért változatosabbak, tényleg nagyon szépen köszönöm!!!

2010. febr. 26. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Tészta szószokkal, krumpliból tócsni, krumplis tészta,

nagyáruházakban viszonylag olcson vehetsz 45 dkg-os fagyasztott spenotot, zöldbórsót... ezzekből főzeléket sült virslivel,

Fél kiló darálthúst 400-500 ft-ért megkapsz, csinálhatsz belőle félkész fagyasztott fasirtot, ha csak zsömibe rakod az is laktató. Pár egyébb recept

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! :) Én is gyors és olcsó receptek után kutakodtam éppen, amikor ezt a topicot is megtaláltam, és én ezt a cikket olvastam el egyébként pár perce, van benne 5 reci, amik szerintem elég változatosak is :) http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__68..
2016. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!