Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami olcsó, egyszerű mégis...

Valami olcsó, egyszerű mégis mutatós sütemény receptet küldenétek?

Figyelt kérdés

nővérem névnapjára szeretnék sütni.nincs sok pénzem, és sok minden nincs is itthon, szóval olcsó kéne.

Mégis legyen mutatós, ne csak egy sima linzer, akarok vele bíbelődni, ha már mást nem tudok neki adni, azt szeretném, hogy mikor meglátja azt gondolja, hogy egésznap az ő sütijével 'szenvedtem'.

piskótásat nem nagyon akarok bevállalni, lehet giccses, és akár minden darabot egyesével kell összeállítani, vagy díszíteni:) szóval ilyesmit szeretnék:D legyen kicsit bonyolult, de maga a sütés része (nem muszály csak sütött süti) ne legyen túl bonyolult.

Várom a tippeket:) Köszönöm.


2011. máj. 3. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A hugom nagyon orult mikor mini muffinokat csinaltam neki es mindengyiknek a tetejet (tojashabbal, cukormazzal, csokimazzal...) massal diszitettem. Nem volt 2 egyforma.
2011. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
gondoltam rá, de tudni kell tesómról, h ő minden 2.hétvégén muffint süt, rengetek fajtát tud, és nem valami ujjat akarok neki :\ de azért köszi:)
2011. máj. 3. 18:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ehhez mit szólsz? [link] sztem tök jól néz ki :)

Nézz körül az oldalon, itt nagyon jó kis receptek vannak!

2011. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dinnyesüti, barack, krumpli, ezek elég mutatósak. Receptet nem tudok, mert nincs nálam az a könyv, de szerintem elég ismertek. :D Mindegyik figurás, szöszmötölős.
2011. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak "zöld sütinek" hívjuk.

30dkg cukor 1 rama ezt kikeverni

3eg tojás

2dl tejföl

30dkg liszt

1keserűmandula aroma nem drága tescoban van zöld a doboza

1csom sütőpor

a kikevert vajas cukorhoz mindent szép sorban robotgéppel jól elkeversz.a vajas cukorhoz ha teszed a tojást össze fog ugrani,de nincs para csak folytasd.végén csokival leöntöd.nagyon mutatós tiszta zöld,gyors.sok sikert.

2011. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
bocsi,megsütöd gondolom azért sejtetted :) és utána a csoki
2011. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon mutatós és finom:

[link]

Én a krémből kihagyom a tojást, anélkül is nagyon fincsi. Az aromákat a tescoban szoktam venni, olcsó, 80-100 ft darabja és sokféle van belőle, mindig variálom. Előző nap kell elkészíteni, hogy a tésztája megpuhuljon.


Ez is nagyon finom, és gyönyörű, ráadásul nem drága:

[link]


Ezek is nagyon jók, és finomak:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
jaj ezek annyira jók,majd írd meg melyiket sütötted meg és mit szólt a tesó.
2011. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2011. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

jajj köszi:) nem is gondoltam h ennyien írni fogtok:)

van pár, ami tetszik, de még nem tudom melyiket fogom csinálni, én a sutigyar.hu -n nézelődök, de még nem találtam meg az igazit :\

van még egy kis időm, szóval további ötleteke várok:)

2011. máj. 3. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!