Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Gyroszosok mivel ízesítik a...

A Gyroszosok mivel ízesítik a yoghurtos öntetet?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, hogy milyen fűszertől van olyan fantasutikus íze.A válaszokat előre is köszönöm.
2008. ápr. 7. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fokhagyma, kakukkfű, de lehet kapor is
2008. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
igen, egyszer megkérdeztem, nagynehezen megmondták:) fokhagyma és kakaukkfű, v kapor, ahogy előttem leírták
2008. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hm...biztos ez?

Én a husit szoktam fokhagymával kakukkfűvel pirospaprikával fűszerezni.De a maga a szósz amit rátesznek a yoghurtos szósz nekem nem ilyen ízvilágnak tűnt.

Biztos ez????

2008. ápr. 7. 16:20
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi mikor gorogbe voltunk volt 1 srac es beszelte a nyelvunket es azt mondta

joghurt+foghagyma+savanyu ubi lereszelve

2008. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tade ***** válasza:
100%
en mikor gorogbe voltam vettem kifejezetten tzatziki fuszerkevereket, amit a joghurtba kell raknod+turo+felkockazott uborka, de azt most nem tudom megmondani mibol all maga tzatziki fuszerkeverek (ugyanis nem volt rairva :)))
2008. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
igen uborka és fokhagyma. mi szoktunk házilag csinálni. de lehet a boltban is kapni zaziki a neve (lehet nem így írják)
2008. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
70%

több féle öntet létezik a jobb helyeken:

zaziki (EZ az uborkás, fokhagymás)

fokhagymás

yoghurtos

stb.

Sajnos azt nem tudom, hogy a sima yoghurtosat mivel ízesítik. Engem is érdekelne, mert a fokhagymát nem eszem meg.

2008. ápr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit én szoktam, az a cacciki... vagy hogy kell írni, nemtom de nagyon finom. Vegyél fél kígyóubit, reszeld le, majd azt sózd, borsozd és zúzz hozzá egy gerezd fokhagymát. Ha ez megvan fél liter natúr joghurba bele és kész. Ez a fehér szósz. Van a csípős, abba meg a fél literes vagyis nagy joghurtba kb 1 evőkanál erős pistát keverj el. Eddig nekem mindenki azt mondta, hogy isteni finom a művem! :-)
2008. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A paprikás szószba nem szabad joghurtot rakni... A joghurtos szósz elvileg joghurt, só bors, fokhagyma, esetleg valami zöldfűszer. A joghurt + uborka + fokhagyma az a tzatziki (vagy hogy írják, én így láttam). A paprikás szósz elvileg só, zúzott erőspaprika, víz, olaj (ahol joghurttal csinálják, az a hely nálam azonnal kiesett). Édesapám szakács.
2008. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Én büfében dolgozok és mi 2-2 pohár joghurtot és tejfölt szoktunk összekeverni, bele: nagyon kevés rozmaring, bazsalikom, oregánó, petrezselyem és kapor jó sok! Lehet bele ubit reszelni! Remélem segítettem!
2008. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!