Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Tisztelt vegánok! Hogy érzitek...

Tisztelt vegánok! Hogy érzitek magatokat a Zamárdiban elővezetett performance után? Rendben van ez?

Figyelt kérdés

Szerintem több szempontból is sikerült túllőni a célon.

Azért az arcátlanságnak is van határa!

De állok elébe a vitának.



2023. aug. 23. 20:34
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
80%

“ Vegán étrendet nem lehet jól csinálni”

Forrás? Dietetikusok és hozzáértők szerint lehet.


“ információid szerint ennyi a vegánok problémája, hogy levágnak állatokat?”

Amikor épp a hús ellen demonstrálnak akkor gyanítom épp igen.

2023. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
83%

Az átlagember számára ez visszataszító, azonban ez is ugyanolyan sikeres demonstráció volt mint a tejkiöntős.


Kétszer kerültek be a Balázsékba, egyszer az RTL Reggelibe. Erről beszélt mindenki. Van egy réteg, aki képtelen felfogni, hogy ennek mi az értelme.


Pl. aki azzal érvel, hogy szegény gyerekek is látták, és felhozza hogy disznóvágásra sem viszel kisgyereket... ez a lényeg. Ha valamit nem mutatsz meg a gyerekednek, mert durva, akkor nem lehet hogy végre sem kéne hajtani azokat a dolgokat?

2023. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
38%

#22

Mondjuk nem tudom, falun semmi extra nincs abban ha a gyerek ott van a csirke- vagy disznóvágáson.

Aki meg nem bírja, az minek eszi meg utána?

2023. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
45%
23: Oké, de a 2-3 éves gyereket nem viszed el arra a részre, amikor orrfogóval a visító disznót 5-en kirángatják, majd valaki megszúrja és ömlik a vér a még kapálózó állatból. Az hogy utána ott van a feldolgozáson, az már elfogadott manapság, és engem sem viselt meg korábban, mert sokat voltam disznóvágáson. Talán 6-7 éves lehettem, amikor már az elejét is láttam. Borzongtam, de nyomot nem hagyott bennem és nem is foglalkoztam vele utána különösebben, mert a nyomás hatására elfogadtam, hogy ez normális dolog, pedig nagyon nem az.
2023. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
86%
Miért, mi is az pontosan, amit csak a húsból tudunk bevinni és nélküle hiánybetegség alakul ki?
2023. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
51%
:-D ekkora benakat
2023. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
38%

A vegánok éljék a saját belátásuk szerint az életüket, ne akarják másokra erőltetni. Ha egyszerűen csak példát mutatnak, az bőven elég.

Azért káros amit csinálnak, mert ebből kizárólag ellenségeskedés lesz.

2023. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
70%
27: Ne haragudj, de húsevőként nem te erőlteted az akaratodat évi 70 milliárd legyilkolt szárazföldi állatra? Vagy ez hogy van, meséld már el.
2023. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
39%

28-as!

Nagyon egyszerű, a vegánok más emberekre akarják ráerőltetni az akaratukat, nem az állatokra. A legyilkolt állatokat nagyrészt erre a célra tenyésztik. Én egyetlen embert még csak nem is kérek arra, hogy húst egyen, ha nem akar.

2023. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
14%

Egyetértek Veled, Kérdező...

De ez még csak a kezdet. Nagyon úgy tűnik, hogy ez is az új világrend része lesz, hogy meg fogják szabni, mit együnk, mit ne együnk, mint a készpénz megszüntetése, a woke erőltetése, chip-beültetés, a covid- cirkusz, stb. Én eddig ezt nem akartam elhinni, mert nem vagyok összeesküvés-elmélet hívő, de sajnos lehet benne valami.Felfordult a világ.

2023. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!