Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Felmérés. Az étkezésen kívül...

Felmérés. Az étkezésen kívül is vegetáriánus vagy vegán életmódot folytatsz? Kor és nemet is írj kérlek!

Figyelt kérdés
Értem ezt arra, hogy nem veszel fel valódi bőr vagy gyapjú cuccokat, figyelsz-e arra, hogy ne teszteljék a termékeket állatokon stb.

2012. febr. 22. 16:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Elnézést a tudatlanságomért, de a gyapjúval mi a baj? Ahhoz csak nyírják őket, nem vágják, vagy tévednék?

A többire figyelek.

2012. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23/N voltam egyébiránt.
2012. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az ipari állattartás, és a körülmények amik közt tartják őket.
2012. febr. 22. 21:20
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

nem veszek fel valódi bőr cuccokat és a kozmetikumaim mind vegának(az alverdének jók a kozmetikumai, mind vegán, csak olyat használok ^-^)


16/L

2012. febr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
89%

Én oda figyelek, nem veszek fel semmilyen állatbőrt, állatokon tesztelt cuccokat. Nagyon sajnálom az állatokat, ezért is vagyok már másfél éve vegetáriánus.

14/L

2012. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Valódi bőr cuccom nincs (tudatos), szőrmém sincs (tudatos), a kozmetikumaimat nem tesztelték állatokon (véletlenszerűen alakult így, Oriflame-mel foglalkozom, többnyire innen vannak a termékeim is, tehát ez nem tudatos), egyszer kaptam egy gyapjú ágynemű kollekciót, amit nem használok (bár ezt majdnem mindegy, ha már egyszer itt van, akár használhatnám is).

A mézet viszont megeszem, még ha hozzám is vágjátok, hogy ezzel kirabolom a méhecskéket (csak újabban világosultam fel, hogy az igazi vegák nem fogyasztanak mézet, ezen okból kifolyólag).

27/N

2012. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
A vegánok nem fogyasztanak mézet, a vegák igen.
2012. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Köszi, ezzel nem voltam pontosan tisztában :)
2012. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
0%
he?? téged ez miért érdekel? xD :P
2012. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem veszek fel bőr cuccot, nem sminkelem magam (nem szükséges), műszálas ruhákat utálom, pamut cuccokba járok. A szappanom 100% növényi eredetű, és olyan márkákat használok amik nem kísérleteznek állatokon. Én csak olyan dolgokban vagyok vegetáriánus, ha az állatot megölik, ha nem kell ölni akkor használom.

19L

2012. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!