Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Tudtok ajánlani valami igazán...

Tudtok ajánlani valami igazán laktató, kiadós vegán főételt? Még csak ismerkedek a vegán fogásokkal, legutóbb töltött paprikát csináltunk, így most valami újat szeetnék kipróbálni.

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami szerintem nagyon laktató és finom, az gombapörkölt teljes kiőrlésű tésztával, vagy sütőben sült hasábburgonya/édesburgonya házi ketchuppal, de amit nagyon szeretek az falafel pitában (minden házi készítésű).
2017. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gombás rizottó barna rizsből, spenótos knédli gombás-(szója)tejszínes szószban
2017. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek, ki lesznek próbálva! :)
2017. febr. 3. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Paprikáskrumpli nokedlivel.
2017. febr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Chili sin carne. Érdemes tenni bele csicseriborsót. Ha szójapehellyel csinálod, akkor olyan, mint a chili con carne, de attól függ, te hogy állsz a dologhoz. Anélkül is teljesen jó.
2017. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Smoothie
2017. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mediterrán rakottas. Paradicsomot, padlizsánt, paprikát, fokhagymát, cukkinit és hagymát szép rétegesen egymásra pakolsz, a rétegek közé pedig ízlés szerint főtt rizst vagy árpát (esetleg zabot) teszel. Só és durvára őrölt bors mellett oreganót, bazsalikomot és kakukkfüvet szórsz rá. Ne feledkezz meg az olivaolajról sem!
2017. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dió, tökmag, napraforgómag (vagy bármi más mag) darálva, pörköltnek elkészítve, hagymás olajon megpirítva, fokhagymával, fűszerekkel, aprított paradicsommal, babérlevéllel, nagyon finom!

Szeretettel ajánlom a blogomat, ahol találsz jó kis recepteket: veganeletizesito.blogspot.hu

2017. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegán sheperd's pie, a múltkor csináltam, Steiner Kristóf oldalán találtam (Kristóf konyhája). A húsos verziót évekig főztem a férjemnek.
2017. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!