Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az exemmel álmodtam, Mit...

Az exemmel álmodtam, Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Lany vagyok.

Van egy exem aki sokszor megcsalt stb de nagyon szerettem ot tobbszor is vissza fogadtam aztan vegul szakitottunk es lett egy baratom.

Na multkor az exem szerelmet vallott nekem mikor en mar egyutt voltam a baratommal.

Es este azt almodtam hogy setaltam a baratommal es meglattam az exem es sirt meg ilyenek.

Aztan valahogy ossze találkoztam vele de viszont ott allt mellettem a baratom

Es mindig mikor a baratom oldalra nezett, vagy el nezett , akkor megoleltem az exem es mondtam neki h meg enis szeretem

De mikor a baratom vissza nezett rank gonosz voltam az exemmel

Aztan ugye konyorgott hogy megegyszer próbáljuk meg

En mondtam neki hogy baratom van

Aztan valahogy ra vett h gondolkozzak azom h szakitok a baratommal es ossze jovok ujra az exemmel.

Aztan felkeltem.

De rendes ereztem az álmomban a pillangokat a hasamba mikor az exem lattam.

Mit jelenthet ez az alom?



#álom #ex #jelentés #Exelalmodni
2021. dec. 12. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Azt, hogy szerencsétlen pasidnak fogalma sincs róla, hogy még mindig szereted az exed és lelkiismeretfurdalásod van. Ehhez aztán nem kell sem megfejtés sem diploma.
2021. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

hülye pitsa vagy már ne is haragudj

egy naiv kis fekália

2021. dec. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!