Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet az...

Szerintetek mit jelenthet az az álom?

Figyelt kérdés
Kicsit pára volt. Elaludtam előbb, és azt álmodtam, hogy a lakótársam/haverom beszól a szobámba, hogy nincs e kedvem aznap hazautazni (egy városban lakunk, illetve ugyanott járunk egyetemre). Hazaértünk, eddig minden rendben. Otthon kicsit a város zavartabb volt, mert pár ember állítólag látott a közeli tónál egy űrlényt, vagy valami más furcsa lényt. A katonaság elvileg, meg a városvezetés egy gyűlést akartak szervezni, és egy hatalmas sátort állítottak fel ott. Mi a haverommal gondoltunk egyet és kimentünk rollerrel a helyszínre. Jó idő volt amúgy kint. Ami kicsit fura volt, hogy a sátor előtt egy hatalmas jégkunyhó volt (iglu szerű). Ide bementünk, majd a sátorba is szétnéztünk, sehol senki (elvileg aznap este mentek volna ki valami megbeszélésre, bár ez így elég logikátlannak tűnik, de hát ez egy álom volt). Nagyon sötét volt bent, de ennyi. Amúgy mindkettő hatalmas kupolaszerű volt. Kijöttünk, már indultunk is haza. Egy földes úton a rollerekkel, mert az autót a betonútnál kicsit arrébb parkoltuk. A földes út mellett erdős bokros rész volt maga a tó és az út között. Egyszer csak nagyon fura zúgást hallottam, meg a szemem sarkából fényt. A haverom odanézett és mondta, hogy itt van. Először nem akartam én is odanézni, hogy ne emlékezzek rá, hátha olyan csúnya lesz 😅, de azért mégis odanéztem. Egy férfialak volt (az volt a benyomásom, hogy csak felvette ezt), de egy fura kékes fény vette körül. Egyre közelebb jött, és mintha telepatikusan kommunikált volna velem, hogy már régóta várt rám, és szeretné ha vele mennék. Meg, hogy nekik mindannyiuknak van egy-egy emberük a Földön, akivel különleges a kapcsolatuk, és nekünk összefonódott a sorsunk, ez ellen nem lehet mit tenni, nekem itt már nincs dolgom. Ekkor kicsit felemelkedtem, de a haverom lerántott, utána odafutottunk az autóhoz, beszálltunk, és haza hajtottunk, elég gyorsan. Utána az volt meg, hogy zaklatottan pakoltam egy bőröndbe és azon beszélgettünk, hogy a rendőrségre menjek-e el. A legvégét igazából nem tudom, mert ekkor ébredtem fel, és nagyon rosszul éreztem magam, kicsit felzaklatott, meg nem annyira érzem, hogy most vissza tudnék aludni. Jó lett volna, ha valami vége lett volna. Gondoltam visszaalszok, hátha befejezem, de ez nyilván nem túl reális gondolat. Amúgy semmi ilyesmi történetet nem olvastam, néztem, pláne nem mostanában.

2022. máj. 6. 03:09
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Az agyad így dolgozza föl, hogy az élet egy irányba vitt és közel hozott ahhoz a haverodhoz. Az ufó szerintem simán a külvilágot és az új idegen (haha) élethelyzeteket jelenti, amivel egyszerre birkóztok meg. A rollernek szerintem semmi következménye, csak azért szerepel benne, mert mostanában mindenki azzal ugrál mindenhova.

Az, hogy egy helyről származtok, fontos adalék, és az álomban is megjelenik.

Nincs különösebb jelentése szerintem, ezek az álmok annak a következményei, hogy az agyad helyre tesz dolgokat magában, hogy aztán napközben normálisan funkcionálj :)

2022. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az az érdekes ebben, hogy,kékes fény vette körül és telepatikusan kommunikált. Láttam már ilyet...

A kékes fényt meg többször is anno mikor gyakran voltak alvásparaliziseim, mindent ilyen fény vett körül.

Nem hinném, hogy sok ember ugyan azt hallucinálja egymástol függetlenül.

2022. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!