Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy kerget egy fehér és egy fekete párduc. Javarészt olyan emberek voltak az álmomban akik fontosak nekem.

Abban az utcában játszódott, ahol a legjobb barátom lakik (vagyis csak a házuk volt ugyanolyan). És amikor jöttek az állatok, akkor befutottunk néha ugyan oda a helyre, néha meg teljesen külön “házba” futottunk. Aztán, volt egy kis nyugi amikor elmentek messzire (vagy nem tudom, de távolinak érződtek). Majd újra visszajöttek és kezdődött előröl és így tovább. Kb 3-4 ilyen körre emlékszem és mindig csak egy nagyon minimálisat változtak a dolgok.


Ennek az álomnak lehet ahhoz köze, hogy most összevesztem vele? Vagy mit jelenthet?



2022. máj. 8. 18:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja még annyit hozzátennék, hátha számít, hogy egyszerre a két állatot sosem láttam, mindig kevés idő elteltével bukkantak fel.
2022. máj. 8. 18:42
 2/2 anonim ***** válasza:

A valami elől való menekülés az legtöbb esetben szorongást vagy félelmet jelent. Mármint van egy feszültség benned valamitől, amit nem tudsz csakúgy megoldani. Szorongásos betegeknél ez rendszeres, de igazából mindnekinek szokott lenni ilyesmi valamilyen formában.


És ha fasírtban vagytok a barátoddal, gondolom simán lehet ez az oka.

Gondolom az utcát jól ismered, ezért könnyű "megjeleníteni", és mivel vélhetően a feszkó a barátoddal kapcoslatod, így logikus, hogy ő is benne van.


Amikor messze vannak a párducok, de akkor is érzed a jelenlétüket, a fenyegetést, ez is elég szépen tükrözi azt az érzést, amikor az ember valakivel mondjuk nagyot veszekedett, aztán valamelyest jobb lett a hnagulat, d emég elég instabil és az ember folyamatosan figyeli, hogy "nehogy rosszat mondjak amitől megint borul a bili" meg ilyenek. Egyfajta lappangó feszültség.


Az, hogy mi üldözött, az szerintem nagyjából lényegtelen. Lehet persze szimbolikákat nézni, de az emberek többsége nem szimbólumokban gondolkodik, így az álmai sem olyanok. A lényeg, hogy veszélyes, vagy legalábbis te félsz tőle ott és akkor. Akár egy kávéfőző is kergethet, ha az álom épp azt diktálja, hogy attól félni kell:D

2022. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!