Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Exemről álmodtam. KB. 5-6éve...

Exemről álmodtam. KB. 5-6éve szakítottunk.Ritkàn beszéltünk, majd megszakadt amikor új nője lett tavaly.Hülyeséget beszélt. Tavasszal házasodtak össze 1 év után..Miért álmodtam róla?

Figyelt kérdés
Azt àlmodtam, hogy volt feleségétől elvàlt tőle. Mi összehàzasodtunk, gyönyörű esküvő, boldogan utaztunk..stb. Nyugalom volt... Pedig nem érdekel engem ő. Lehet tudat alatti, hogy vágyom új kapcsoltra? Pedig nem igazán keresek valakit. 4 éve vagyok szingli.

2022. aug. 31. 08:52
 1/1 anonim válasza:
Soha nem az álom a lényeg, hanem, hogy közben mit éreztél. De ez egy olyan összetett dolog, mint amilyen maga az agyunk. Nem róla álmodtál, hanem egy illúzióról, aminek ő a megtestesítője a valóságban, de a te agyadad adatbázisában, mint alternatív személy, jelent meg. Talán a régi boldog idők jöttek felszínre, aminek semmi köze a valósághoz. És is sokszor álmodok régi barátaimról, akikker a valóságban már rég nem tartom a kapcsolatot, álomban pedig mégis jól elvagyunk. Mert hiányoznak a régi idők, a naív gondtalan bandázások, mikor a személyes egó még nem tette tönkre a barátságot. Ébren sosem sírom vissza a régi barátaimat, mert tudom, hogy már rég nem működne. Valaha működött, de elmúlt. Ezek a "valaha" pillanatok jönnek vissza álmomnan.
2022. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!