Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap meditáltam, és egy...

Tegnap meditáltam, és egy hang hirtelen azt mondta, hogy "nonexistent nagymama". Most normális, hogy félek felhívni nagymamámat?

Figyelt kérdés
Félek, hogy tényleg van valami baja.
ápr. 28. 10:16
1 2 3
 21/21 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

A kérdés láttán lehet, hogy jól szórakozna még egy pszichiáter is. Ha hozzáfűzöd a 12. kommented, esetleg megnézi a kórelőzményed és feltesz pár rutinkérdést.

Mellesleg divat ez a meditációs humbug, pedig páran nem sejtik, hogy valakikre káros is lehet, illetve minimum felerősíthet mentális problémákat.

Mint említettem, ilyen divathullámok voltak ifjabb koromban is, hogy meditalni kell, meg agykontrollálni, de én agyilag írásvédettnek bizonyultam ilyenekkel szemben, úgyhogy utólag már röhejes inkább.

ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!