Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodom a jövőt (majdnem...

Megálmodom a jövőt (majdnem mindennap) ha felkelek még emlékszek az álmomra és ha beérek az iskolába már el is kezdődik az amit álmodtam minden ugyanaz. és miért van az hogy azt is megálmodom ha egy családtagom vagy rokonom meghal?

Figyelt kérdés
Miért álmodom meg a jövőt?
2011. jan. 17. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez de jó! örülj neki, bár csak én is megálmodnám! minden vágyam!
2011. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
használd ki! mondjuk vizsgakérdéseknél
2011. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező !


Én is így vagyok ezzel , én is szoktam ilyet de nem mindennap. Múltkor azt álmodtam , hogy éppen beszélek egy titokról a barátnőmmel , és tényleg megtörtént..


Szóval lehet , és nem rossz okból..

2011. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Most a te jövődet álmodod meg, vagy másokét ?

Mert a sulis dolgot megálmodod az a te jövőd, de a rokonaid halála pedig az ő jövőjük. Tehát egyszerre több ember jövőjét álmodod meg párhuzamosan ? Mert szerintem az túl sok információ lenne. Szóval vagy ráhibázol vagy tényleg megálmodod?!

Egy kételkedő, de nem meggyőzhetetlen. :)

2011. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
bárcsak én is ezt tudnám. mostanra lottó nyertes lennék :D
2011. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nos, ez érdekes... az hogy azt álmodod hogy meghal egy rokonod, azt jelenti hogy félsz valamitől, vagy szorongasz.Talán pont attól hogy meghal.Én is álmodtam már ilyet.
2011. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csak gyakran van deja vud. Néha mindenkinek van.


"Én is így vagyok ezzel , én is szoktam ilyet de nem mindennap. Múltkor azt álmodtam , hogy éppen beszélek egy titokról a barátnőmmel , és tényleg megtörtént.."

Hát ez rajtad múlik, ohgy beszélsz egy titokról a barátnőddel vagy nem, tehát ennek sok értelme nincs. Én is megjósolom, ohgy 15 percen belül kimegyek wc-re.

2011. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is többször volt már,hogy rokon,ismerős halálát megálmodtam. Sajnos karácsony előtt a legkedvesebb nagynénémét is. Lehet áldás vagy átok ez a "képesség". Próbáld meg a jó oldalát kihasználni.
2011. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Shanokk ***** válasza:
Kérdező! Én is kérek ilyen cuccot!!!
2011. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én is így vagyok vele vagyis voltam mert mostanába nincs időm az álmaimat figyelni de én is sokmindent meg szoktam álmodni előre.
2011. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!