Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem hiszek az álmaimnak,...

Nem hiszek az álmaimnak, mégis megálmodom a jövőt?

Figyelt kérdés
Múlt éjjel anyámmal álmodtam, és sok pénzzel. Ma hívtam a díleremet, nem volt nála semmi. Kint voltam a borároson, mert útközben hívtam, gondoltam átmegyek muterhoz, csak úgy eszembe jutott. Átmegyek, ott van pasija. Megittunk egy sört, azt mondja menjek már le még pár üveggel venni. Kezembe nyom egy tízezrest. Lemegyek, megveszem, visszamegyek a pénzzel, megjön anyám még 6 sörrel, mind beiszunk mint a görény. Ott van az asztalon a 9500 Ft. Anyám megkér pakoljak el az asztalról, mert tálalja a kaját. Elpakoltam, és a pénzt eltettem, most is itt van nálam. Már itthon vagyok. Erkölcsi kérdésekbe ne bonyolódjunk, mert anyám is lopott már meg engem. Nem vagyok cigány. Szóval a kérdés az, hogy hogy álmodhatom meg a következő napi dolgokat úgy, hogy nem is hiszek az egész ezoterikus maszlagban? Máskor is megálmodtam ilyen hülyeségeket. Hogy lehet ez??? Hihetetlen.
2011. aug. 7. 23:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez tök durva, hogy ha az osztónál lett volna fű, vagy haverom hívott volna délután, ahogy megbeszéltük, akkor nem tudtam volna elszedni ezt a pénzt. Szóval tök véletlen. Mégis megálmodtam!!! Nem hiszem el!!!
2011. aug. 7. 23:09
 2/9 anonim válasza:
ha nem vetted volna el a pénzt, máris nemjön be /bár ettől függetlenül a pénz szerepelt ígyis-úgyis/ amúgy nemtudom, tesóm is megálmodja előrre a dolgokat, énmeg megérzem a rosszat
2011. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De miért ne vettem volna el :) Mondjuk ha nem álmodom meg előre, akkor lehet... Van benne valami
2011. aug. 7. 23:18
 4/9 anonim válasza:

Miért ne vetted volna el? Hát nem tudom, én nem tettem volna...de ha nálatok ez a szokás, akkor persze joggal merül fel a kérdés.

Lehet, hogy van érzéked ezekhez a dolgokhoz, még ha nem is hiszel benne.

2011. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nagyon be vagy tépve, meg piálva és hallucinálsz?
2011. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

minden embernek van pár alkalommal jósálma. ez általában a tizenhat-hét éves kor környékén tapasztalható, de a huszas évek elejéig elhúzódhat, és természetesen 13-14 éves korban is megjelenhet már. Ez csak a fő általánosítási időszak.


a morális kérdések meg.. nos.. úgyis tudod mit gondolunk rólad illetve rólatok.

2011. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lilith1994 ***** válasza:

Na szóval ...én is gyakran álmodom meg a dolgokat...ha nem hiszel benne akkor is lehet az hogy van hozzá érzéked...másfelöl halucinogén anyagoktól is lehet, drog, nyugtató stb. Másrészt pedig ha közeli rokonokkal kapcsolatos a dolog akkor nagy valószínűséggel megtőrténik az amit látsz álmodban...na és nálad ez a helyzet.


UI:. szerintem mondjuk anyukádat nem kellet volna meglopnod lehet hogy szüksége lenne arra a pénzre. Bár én nem ismerlek ahogyan anyukádat sem...az én anyám gyakran lopott tölem minden kacatra....rúzs, poló, szoknya, cipő....stb. De én nem loptam tőle semmit.ÉS egyébként meg nem képne hiresztelned egy olyan dolgot mint a fű terítése stb....mert az IP cim lekövethető....

2011. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

anyáddal rúgsz be?


te világtalan

2011. aug. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az összeset. Az erkölcsi oldalát továbbra is hagyjuk, mert bonyolultabb, hosszabb történet annál, hogy röviden össze tudjam foglalni. Utolsó értelmes válaszoló írta, hogy tudatmódosító szerektől is lehet. Ha a kávé és a cigi annak számít, azt fogyasztottam az álom előtti pár napban, de semmi mást. Csak az az érdekes, hogy nem szoktam összefüggően álmodni. Évente kb. öt olyan fordul elő, ami ébrenléti tudatállapotban követhető, kibogozható. Ebből 2-3 be is jön, még aznap. És valahogy tudom, érzem, mi fog megtörténni ezek közül. Ti bíznátok ebben az érzékben egy nagy kaszinó tét szintjén? Engednétek az álmoknak, hogy befolyásolják a kapcsolataitokat? Én most kezdem elhinni a sokadik eset után, hogy ritkán előre látom a jövőt.
2011. aug. 10. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!