Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy előre...

Miért van az hogy előre megálmodom azt hogy mi fog velem történni? Van amikor többször pl. ma is hogy besétálok a szobámba és befekszem az ágyamba ugyan úgy.

Figyelt kérdés
Egyszer megálmodtam hogy mi fog történni az iskolában a szünetben és pontosan ugyan úgy történt.
2011. márc. 23. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést ember nem fogja megtudni válaszolni csak találgatni. Én is álmodtam már olyat, hogy később megtörtént és szerintem mindenkinek volt már olyan álma.
2011. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ez szerintem egyben deja-vu is.nekem is volt már ilyen kicsit ilyesztő de szerintem tök jó!!
2011. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én nem megálmodom, hanem egyszerüen látom magam elött, ráérzek a dolgokra, hogy mi fog történni.

Az utóbbi 4 évben amit leírtam egy papírra és fontosabb esemény volt mind bejött.

Nem tudom mi lehet ez, szerintem egyszerüen jó rálátás a dolgokra, de minden esetre hasznos.

2011. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen "áramköri" hibák az agyban, és hirtelen azt hiszed, mintha megálmodtad volna. Velem is előfordult már. Ha túl sűrűn vagy egyre sűrűbben fordulna ez elő, akkor azonnal fordulj szakorvoshoz.
2011. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hej! 21.36! A lottószámokat ....lécci!!!Megosszuk a nyereményt...na?:-)
2011. márc. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

21:36 vagyok!


2-3 számot minden héten eltalálok, több sajna nem megy:D

2011. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!