Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Véletlen lenne, vagy ez egy...

Loliii kérdése:

Véletlen lenne, vagy ez egy képesség?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán szoktam álmodni, de az elmúlt éjjel álmomra mégis emlékszem, és reggelre is emlékeztem rá. 3 katasztrófa követte egymást, először egy baleset, aztán egy kisgyerek meghalt,és végül egy repülőgép lezuhant. A 3. része a fontos a kérdésem szempontjából,szóval arról akarok írni.A repülőgépet néztem a teraszomról,semmi különös nem volt benne,igaz jóval alacsonyabban repült az átlagosnál,mert minden részletét lehetett látni.Egyik pillanatról a másikra azonban lelassult és elkezdett lefelé zuhanni. Mint az az álom során később kiderült egy kisgyereket szállítottak rajta orvosok,4 nő és 2 férfi, az egyik nő arcára tisztán emlékszem, mert az álmom folyamán már korábban szerepelt valamelyik balesetnél. Tehát lezuhant egy gép,7en tartózkodtak rajta, mindenki meghalt, és orvosi célokból indultak útnak, vitték a kisfiút egy másik kórházba.Én a baleset után odamentem a helyszínre,ám ott nem találtam senkit,csak a kiégett gépet(igaz az álom további folytatás most nem is olyan fontos...)

Reggel miután ezt a konyhában elmeséltem apám rámnézett, és a kezembe nyomta a reggeli újságot, hogy olvassam el.(Veszprémi Napló) Egy repülőgép balesetről van benne szó,7 halottal, és egy májműtétre szállított kisgyerekkel. Szóhoz se jutottam hirtelen, túl sok a hasonlóság, és nem ez az első eset, hogy beigazolódik valami amit megérzek, vagy megálmodok. Szerintetek?


2011. máj. 27. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Igen, különleges képességekkel rendelkezdő ember vagy. Igazán megpróbálhatnál lottóval is álmodni.
2011. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Olvass utána, biztos vannak ilyen emberek. Ők hogyan élik ezt meg. Létezik ilyen, te biztos nagyon érzékeny vagy.
2011. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Próbáld megálmodni a lottószámokat és utána oszd meg velünk !
2011. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

lottóó XD!!!!!!!

amugy hülyeség szerintem csak véletlen álmodtad ezt,vagy csak unatkoztál,megnéztél egy újságot és azt írtad ide,hogy azt álmodtad ami benne volt,de ilyen "képesség" nincs,csak az elmebetegek hisznek ilyesmikbe.

2011. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jah,pont unatkoztam és hirtelen eszembe ötlött,hogy: "hm,de jó lenne egy ien kérdést feltenni a gyakorikérdések.hu-ra..."

Istenem... neked van valami elmebajod... -.-"

2011. máj. 28. 14:51
 6/10 anonim ***** válasza:
úgy látom nagy hatással volt rád a Képlet
2011. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Cho-CoLatte ***** válasza:

véletlenek nem léteznek:) azt javasolom, hogy ha álmodsz mindneképp írd le, nyiss egy álomfüzetet.

dátummal, órával és az álom minden részlete fontos! :)

ha használod a képességed később még hasznodra válhat:) esetleg segíthetsz vele:)

2011. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

[link]

Itt egy link a hírrel. A dátum megegyezik bár itt azt írja 10 halott van!

2011. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ja bocs nem olvastam tovább a repülőben 7 halt meg a házban 3!
2011. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ilyenek nekem is vannak hogy megálmodok valamit és bekövetkezik..biztos jó ember vagy mert mások szenvedését álmodod meg tehát érdekel más emberek sorsa...én szinte mindig csak magamról álmodok...nagyon ritkán álmodok de ha álmodok akkor mindig történik valami olyasmi ami bekövetkezik vagy befog következni ...vannak hogy útmutatásokat álmodok mit hogy csináljak vagy mondjuk valami rosszat amin változtatni kéne hogy ne történyen meg...
2011. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!