Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sztetek? Csak véletlen vagy...

Sztetek? Csak véletlen vagy ez jelent vmit? L/14

Figyelt kérdés
Ma reggelre azt álmodtam h egy tök helyes pasi van nálunk,az udvaron vagyunk,a fűben fekszünk egymás mellett és mindenféléről beszélgetünk.Az álom végén a fiú mosolyogva nézett rám. Olyan helyes volt,olyan tökéletesen nézett ki h szinte elakadt a lélegzetem.De felkeltem rá h apa vmit magyaráz nekem már nem is tom miről. :@ Ma pedig vmi csávóval együtt jött egy fiú szerelni vmi gépet nálunk. Én nem mentem ki a házból h köszönjek,mert nem volt belőve a hajam,nem vtam kisminkelve,meg egyszerű pólóba vtam meg olyan ronda nadrágba amit csakis itthon veszek fel. Szal otthon csöves vok és nem akartam h így lásson az a fiú. Az ablakból persze próbáltam kukucskálni mert TELJESEN ugyanolyan ruhában volt ez a fiú és a haja is olyan volt mint az álombelinek! Az arcát sajnos nem tudtam rendesen megnézni mert, mondom vmit szereltek és csak ritkán nézett fel,meg messze is vtak az ablaktól. Sztetek?
2011. júl. 5. 20:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Véletlenek nincsennek. Vagy valami nagyon fontos dolgot szerelt az illető nállatok, vagy talán még közöd lesz hozzá.
2011. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
A lehetőség adott volt, te meg elcseszted a hiúságod miatt!
2011. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jól van na,tom. Most már nem csinálhatom vissza.
2011. júl. 5. 20:25
 4/21 anonim válasza:
77%
vittél volna inkább bort neki....
2011. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
:D
2011. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Ja, leitatod aztán sz.rja le mivolt rajtad.:D

egyébként, lehet h láttad vhol ugyanabban a ruhában, csak teljesen nem jutott ela tudatodig, h láttad, oszt majd megérezted jöttét.

vagy...... !!! :o

2011. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Soha nem láttam még az álmom előtt.
2011. júl. 5. 20:44
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

De láthattad. Mondok példát.

tömeg a villamoson, te meg fáradt vagy, éhes vagy, szomjas, pisilned kell meg mindenféle baromság ami elvonja a figyelmed. Szal bambulsz ki a fejedből, és arra gondolsz h hú majd otthon... Közben az agyad vmilyen része éber, meg a szemed is, persze. Látod a csáveszt, de nem jut el a tudatodig, mert nem avval foglalkozol, h mi a francccot csinál a fazon az ablaknál.

Tehát, lehet, h nem tudod felidézni mondjuk a nénike arcát aki veled párhuzamosan szembe ült a buszon, de valszeg az agyad l.raktározta az infókat, és ezért simán megjelenhet az álmodban.

2011. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tuti h nem láttam még. Am nem is szoktam se villamosozni,se buszozni,se biciklizni,se robogózni,se motorozni csak sétálni.Tömegközlekedést csak akk veszek igénybe ha 7 km-nél távolabbra mek. Azt meg már már csak látnám ha egy ilyen jó csávó jönne szembe. :D
2011. júl. 6. 08:35
 10/21 A kérdező kommentje:
-már
2011. júl. 6. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!