Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges, hogy láttam a...

Lehetséges, hogy láttam a jövőt? (lent)

Figyelt kérdés
tegnapelőtt azt álmodtam, hogy a rokonok házánál állt a kocsink, kiszállok belőle, be megyek a házba és mire visszajöttem, már egy másik kocsi állt a helyén, tehát ellopták. <---ennyi volt az álom. A mai nap megkísérelték ellopni a kocsinkat, de mivel fater épp látta ahogy matat a zárral rászólt és az illető elszaladt. De ha nem vette volna észre akkor ellopták volna az autónk, bár a kocsink otthon állt az utcán, nem a rokonoknál, nemtudom ez fontos info-e :S Láttam a jövőt vagy ez valami nagyon nagy véletlen?
2011. jún. 1. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Énis sokszor megállmodok olyan dolgokat,amelyek kisebb eltérésekkel megvalósulnak. Amikor alszunk a tudat aktív és más létszinteken létezik. Ott más fogalmak szerint működik az idő és a tér és simán elképzelhető, hogy megállmodsz valamit, ami a jövőddel kapcsolatos.
2011. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Jah és még annyi, hogy szerintem vannak olyan álmok, amiket az egy kreál és nincs jelentőségük. Szóval nem minden álom lehet jóslat. Szóval ha valami rosszat álmodsz nem kell rögtön parázni, hogy megtörténik.
2011. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Próbáld megálmodni a lottó 5-öst, éjjel koncentrál arra lefekvés előtt, hogy vajonmilyen számok jönnek ki és utána oszd meg velünk is ! ;)
2011. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Ez pusztán véletlen egybeesés. A jövőt nem lehet megálmodni.
2011. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Véletlen. Minden este álmodsz (kb 5-10 álom egy éjszaka alatt). Ebből emlékszel valamennyire. Egyszer bejön. Az esetek 99,9%-ában nem. Ez még bőven a statisztikai hibahatár alatt van :)
2011. jún. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Killgun ***** válasza:
44%
Az lehet.De van akinek 10-ből 7-8 álom beszokott jönni.Álmunkban más dimenziókba kóborlunk.Más idő,más hely.Ez néha megjelenik az álomban,de sokszor tényleg csak álmodunk.Ez pont egy kóborlás volt,amire emlékszel.Gartula :')
2011. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
10 7-8 bejön + a maradék, amire nem emlékszel (és nem jön be)
2011. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Ne röhögtessetek már, hogy ilyenben hisztek. Ez véletlen egybeesés, mint már írtam. Jó, lehet, hogy le lettem pontozva, de én legalább racionálisan állok a kérdéshez.
2011. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhetőnek tartom. Régen álmodtam, egy balesetről akkor nm is foglalkoztam vele, nm tulajdonítottam neki jelentőséget, míg rá pár napra viszont láttam a tv-ben, hírekben..aztán el telt néhány év és elég borzasztó álmaim voltak és azokat is viszont láttam a tv-ben. Az volt a legborzasztobb, h láttam h ég a ház és nm tok segíteni azokon az embereken..az 1iktől fel is riadtam Párom se tudott megnyugtatni..aztán abba maradt.
2011. jún. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:04


Ne haragudj de te miért érzed magad többnek attól a ténytől, hogy te "racionálisan" állsz hozzá?

Ezt a fogalmat azok találták ki, akik félnek mindentől, amire nincs 100%-os, tudós szájából jövő magyarázat (mintha ő nem tévedhetne, és mintha a műszerek nem tévedhetnének, hiszen azok is csak relatív értéket adnak valamihez képest, ebben a relatív világban. Olvass utána Balogh Béla könyvében - fizikus és mégse olyan bezárt aggyal rendelkezik, mint itt egyesek)


Én pl minden hónapban álmodok olyan kisebb eseményeket, amelyek megtörténnek. Ez szerintem már nem fogható a statisztikai hibahatárra.


Ezzel az ember vagy tudomást szerez a jövőről vagy stimulálja azt. Ha ismernétek a gondolat teremtő erejét (mert nem hinni kell benne hanem tapasztalni) ti is jobban éreznétek magatokat, ahelyett hogy idejöttök tönkretenni olyan emberek kérdéseit akik máshogy gondolkodnak, mint ti. Nem hiszem, hogy attól mi kevesebbek lennénk.

2011. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!