Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek megálmodtam a jövőt?

Szerintetek megálmodtam a jövőt?

Figyelt kérdés
Még nagyon régen azt álmodtam hogy a szüleim elválnak és az volt az első olyan álmom ami után sírva ébredtem fel. Aztán volt egy olyan álmom hogy láttam ahogy apukám egy másik nővel van a mi házunkba de ott volt mellette anyukám is és látta őket de csak szomorúan nézett. de ezek vagy 5 évvel ezelőtt voltak. Erre mostanában bejelentették hogy el fognak válni.és véletlenül meghallottam azt is ahogy egyszer beszélgettek hogy apának volt egy kapcsolata régebben de az anyukám ezt csak pár éve tudta meg.de már nincs semmi azzal a nővel.. na ez bonyolult mindegy ennyi volt a lényeg. Szerintetek?
2011. júl. 11. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj pihenj le inkább..
2011. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 KiaraMira válasza:
1 alkalom alapján, ezt még nem jelenthetjük ki, hogy megálmodtad a jövőt! De ha hiszel benne, bármi valóra válhat! :D
2011. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!