Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam a jövőt?

Megálmodtam a jövőt?

Figyelt kérdés

Ma olyan dolog történt velem amit pár nappal ezelött megálmodtam. Minden úgyanúgy történt mint álmomban.

Nem ez az első eset. Volt már rá többször is példa. Nem értem hogy lehet ez.. Álmodtatok már olyat ami késöbb megtörtént?


2010. júl. 16. 18:27
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
igen,álmodtam
2010. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Simán lehet. Én egyszer fizika dogát irtam és erősen meglepődtem amikor elolvastam a kérdést. Előtte éjjel pont azt álmodtam, hogy ez lesz a kérdés. Több hasonló volt...Nem hiszek a csodákba meg ilyesmi de ez talán még lehet is:)
2010. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is rendszeresen álmodok jövőt...ezeket jósálmoknak hívják.

Elvileg céljuk az, hogy felkészítsenek a történésekre melyeket előre láthatunk.

Az lenne a cél, hogy már a megálmodáskor tudjuk, hogy melyik a jós, mely ami álomvilágbéli és mely az ami a napi történéseket dolgozza fel. (bár utóbbi a legkönnyebb)


Nagyon jó, hogy ilyen erős ez a képességed :)

2010. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer azt álmodtam hogy a konyhában álltam és vért láttam. másnap megyek a nagymamámhoz és meséli hogy éppen most mosott fel egy csomó vért. kiderült hogy a nagypapám elesett mert részeg volt. -.-"
2010. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer azt álmodtam, hogy megnyertem a lottó ötöst. Azóta tele vagyok devizahitellel. XD

Szal bukta...

2010. júl. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

úgy tartják, hogy tinikor és felnőtt kor között mindnekivel olyan 3-4 alkalommal előfordul.

Nekem három jegyzett esetem van :)

2010. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Én álmodtam háromszor ami később meg is történt, de azóta sajnos nem:(
2010. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Én meg azt szoktam megálmodni ha valaki meghal komolyan 4x álmodtam meg és mind a 4 meghalt pár hónappal azután hogy én megálmodtam és már azt is megálmodtam hogy a törpenyulam meghal és ő is meghalt elég ilyesztő
2010. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon sok ilyen álmom volt....

pár éve álmodtam egy olyat, hogy egy bagy termetű férfi éppen valami hosszú lécet rak a tűzre és közben valami hülye hangon énekelnek...

és tegnap előtt egy tábor utolsó napján óriási tüzet raktunk és megint ugyanazt a képet láttam mint álmomban és a hátam mögött copy con ment....

meg dolgozatokat is álmodtam már:D és azt is hogy másnap ki fog felelni xD

2010. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
évekig álmodtam egy lányról. hogy majd valamikor meglátom és összejövünk. így is volt. még az anyját is felismertem amikor először hazakisértem. innen tudtam hogy ő az. 7-8évig csak álmodtam róla.
2010. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!