Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, ha mamám...

Mit jelenthet az, ha mamám szó szerint lefejezett álmomban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 17:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban nem is lefejezett hanem végignézte ahogyan lefejeznek. és valami vonat is volt az álmomban.
2011. nov. 29. 17:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretné már tudat alatt, hogy eltűnj az életéből. Tudod az álmok a titkos akaratok kivetülései is lehetnek.
2011. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Túl sok horrort néztél...
2011. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nemondom2x válasza:

3/3 túl szűk a látóköröd, ha olvasnál kicsit többet, nem lennél ilyen imbecillis!Művelődjél még 'gyerekem'!

Kérdező ez elég kevés, amit leírtál. Bővebben? Esetleg egyéb részlet?

2011. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem is sok horrort nézel. Egyébként talán tudat alatt (?) valami probléma van édesanyád és közötted. (Rossz fát tettél a tűzre és haragszik rád?)

Az emberi elme álmodás közben dolgozza fel a napi (és régebbi) eseményeket, kapcsolatokat hoz létre a tárolt emlékképek között, ezért lehet, hogy olyat is álmodunk, ami első látásra zagyvaságnak, vagy lehetetlennek tűnik. Sok esetben viszont az érzéseinket, konfliktusainkat, problémáinkat próbáljuk álmunkban letisztázni.

2011. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tudat alatt szeretné, hogy eltűnj az életéből, akkor ő álmodta volna ezt, nem te.

Valószínűbb, hogy valamilyen bűntudatod van vele kapcsolatban, és ezt próbálod feldolgozni álmodban úgy, hogy megbüntet. Nem kell feltétlen valami nagy dologra gondolni. Legközelebb nem blicceled el a mosogatást... :-)

2011. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vissza az egész! Mea culpa! Nem olvastam el a "kérdező kommentjét" . Az 5-ös válasz korrekt.

Nem is ragoznám tovább. Égtem eleget. :-)

2011. dec. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!