Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a brutális álom?

Mit jelenthet ez a brutális álom?

Figyelt kérdés
Már mostanában többször álmodtam,hogy apám feldarabolt testétől próbálok megszabadulni!Magát a gyilkosságot nem álmodom,csak tudom,hogy én tettem,és próbálok megszabadulni a testétől,mert félek,hogy kiderül,s bűntudatom van!Legutóbb hajnalban osontam egy tóhoz,hogy beledobjam az olajoskannát,apám tetemével.Aggasztó álom...mit jelenthet?
2013. máj. 23. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mikor először álmodtad, már akkor is mély benyomást tett rád, ezért álmodhatod ezt többször is.
2013. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy bár szereted és tiszteled apádat, nem akarsz olyan lenni, mint ő.
2013. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi!Kétszer még nem álmodtam ugyanazt,mindíg más helyszínek,stb.Olyan is volt,hogy elástam a kertben...de mindegyikben az van,h egy családtagom majdnem rájön!pl.tesóm keresi az olajoskannát,v.nagymamám répát ültet,pont ott,ahol elástam...(?)Az 100ban igaz,hogy nem akarok rá hasonlítani!Mit kell tennem,h megszűnjenek ezek az álmok?Ha pl.megpróbálok megbocsájtani neki?
2013. máj. 23. 20:47
 4/12 Csonti95 xD ***** válasza:
a jövőbe látsz! Ez jó!
2013. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
XD
2013. máj. 23. 20:57
 6/12 anonim ***** válasza:
A megbocsátás egy olyan dolog, amit könnyű mondani, de szinte lehetetlen tökéletesen véghezvinni. A legjobb az lesz, ha lesz egy őszinte, mélyreható beszélgetés közted és közte. Az, hogy a nagymamád meg a tesód meglátják tettedet, azt jelentik, hogy ők is inkább az apád oldalán állnak, de nekik is meg az apádnak is meg kell érteniük, hogy a te életed a te életed, amit te magad szeretnél élni.
2013. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy látom apuddal ilyen szeretlek is meg nem is viszony van, de inkább az utóbbi .
2013. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát ja...Alkoholista volt,és egyáltalán nem törődött velem,kb.2éve gyógyult,és bróbál nevelni,stb.de sajna lekéste,mert 23 vok...
2013. máj. 23. 21:17
 9/12 anonim válasza:
Rossz a kapcsolatod vele?
2013. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Így meg még nehezebb megbocsátani neki. Az elbeszélgetést mint javaslatot továbbra is fenntartom, ha nem ért meg téged, az az ő baja, de te így legalább lezárhatod a magad részéről a dolgot, és szerintem ezek a brutális álmok se fognak többé zavarni.
2013. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!