Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki meddig jutott a tudatos...

Ki meddig jutott a tudatos álomban és mire használja?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jutottam semeddig. Szexre és öngyilkosságra használnám.

De a tudatos álom nem jó dolog. Nem játék. Álomban tanulni és pihenni kell.

Zavarok esetén lehet értelme az ilyennek.

2016. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van valami, amit ébren nem tudok megoldani, átgondolni, megválaszolni..


Akkor lefekvés előtt fel szoktam tenni egy kérdést, amire választ szeretnék kapni...


Aztán hagyom és "elengedem"... általában álmodok valamit, ami segít tisztázni és kapok információt, ami segíti a tisztánlátást. Utána döntök.

2016. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Néhányszor volt eddig tudatos álmom, és bevallom, több alkalommal szexre használtam. :( Pedig annyi lehetőség volna benne, de sajnos a libidó közbeszólt.


Háromfajta tudatos álmot tapasztaltam egyébként eddig:


1. Lassan jövök csak rá, hogy álmodom, ezért csak részben tudatos az álom.

2. Annyira leköt az álom, hogy nem akarom befolyásolni tudatosan.

3. Rájövök hamar, hogy tudatos az álom, és 100%-osan elkezdem irányítani. Sajnos aztán relatíve hamar fel is ébredek.

2016. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kėt ėve meghalt a mamám!Nagyon szerettem,ő volt az egyetlen családtagom akivel tartottam a kapcsolatot!Nagyon fájta halála!Ėjjelenkėnt vele kezdtem álmodni!Sirva izzadtan ėbredtem,minden ėjjel újra átėltem a halálát!Nagyon szėt voltam esve!Fėrjem nem tudta tovább nėzni,kėrt hogy próbálham elengedni,ėjjelente mindìg nyugtatott simogatott ės győzködött h csak álom!Emlėkeutem hogy egy csúnya párkapcsolatom vėgėn ugyanigy rosszalat álmodtam,ės akkor meg tudtam magam győzni hogy nem igaz!Mikor legeküdtem aludni ės megint jött a kórházi ágy,álmomban elkezdtem mondani magamnak hogy ez nem igaz,ez nem a valóság..... ės felėbredtem!Addig tudtam vinni ezt a dolgot,mig már álmomban beszėlni tudtam vele,ės elmindani hogy magyon szerettem,ės nagyon hiányzik!Megkönnyebbültem bár akkor is sirva ėbredtem,viszont azóta nem álmodtam vele!

.

2016. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!