Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hallucináció, tudatos álmodás...

Hallucináció, tudatos álmodás és alvásparalizis, megálmodok dolgokat *? *

Figyelt kérdés

Nem tudom ki tapasztalt ehhez hasonló dolgokat, de fura élmény! A lényeg az hogy kb 11 éves voltam mikor elsőnek láttam ilyeneket. Mondok pár pl-t. : 11-13 évesen mikor születésnapom volt. Ki nyitom a szekrény ajtót mivel volt benne egy lufi.Hát gondoltam megnézem. Erre lenézek és egy kibas*zott nagy fekete kéz lóg ki. Fel pattanok be zárom eltünt! A következő eset : "Fel kelek mert ki akarok menni a wc-re. De hírtelen azt veszem észre hogy az egy fehér ruhás nő áll előttem egy késsel és le akar szúrni.Be hunyom a szemem kb 2 másodpercre ki nyitom és eltünt.

1 hete történt : Megyek ki a wc-re a szobám ajtaját nyitnám ki. Erre mi történik? kb 10 méterre áll előttem egy női alak aki néz. Rögtön be ba*tam az ajtót szó szerint! (Nem csak ennyi történt évente kb 100x van ilyen)

De egyszer se bírtam rá nézni. Mármint 2 másodpercnél tovább. Valahogy mindig véget vetek. :D

Azt még hozzáteszem hogy eddig 10x több dolgot meg álmodtam! :D

Na a következő dolog ami még történt. Ez kb 14 évesen történt velem. Megyek nagyba a járdán a házunktól kb 200-400 méterre járunk(Köztudott hogy eddig a telefon nem csöng el) Én meg azon kapom a fejem hogy csörög a mi matávos telefonunk. Haza megyek. Kérdem anyám 'Ki hívott' Elkezdi 'Honnan tudod ?' Hisz 400 méterig hogy jutna el a hang? :D Aztán még egy fura esemény : 'Megyek a haveromnál és hirtelen meg állok nem tudom miért... Fel nézek és egy hegyes szög áll ki egy kerítésből :D Asszem ha bele megyek szépen bele megy a nyakamba' Elnézést hogy ezeket is le írtam!

A következő eset : "Ebbe az évbe 3x volt alvásparalizisem. Aminek örülök mert már majdnem tudom irányítani." Remélem tudjátok mi az nem írom le :D De sokan meg ijednek az ilyentől. + heti/napi szinten élek át tudatos álmodást!

Remélem senki se gondol itt gyk-n hülyének amiatt hogy ezek a dolgok bejönnek! :D Még egy eset.. Anno az iskolából megyek haza felé. Mondom magamba hirtelen 'Karambol történt az xy-n úton' Mondom magamba. Már megint miket beszélek.... Erre 3 roham mentő hajtott el mellettünk és 2 rendőr autó. Mikor oda értünk döbbenten nézem 'Ez hogy??????' Gondolom sok emberrel volt már ilyen! :D Elnézést hogy ilyen hosszan le írtam!


2016. máj. 3. 21:16
 1/2 anonim válasza:
Keress fel egy szakembert. Nem ciki, nem tartanak miatta bolondnak, en is voltam mar.
2016. máj. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__7787116-..


Olvasd el ! :D Ez még durvább. Ma történt velem. 100%-n emlékszem mit álmodtam(4 dolgot álmodtam és mindre emlékszem) Abból 1db lett alvásparalizis. Amire elég szépen rá mentem. Végre sikerült újra el érnem 1 hét próbálkozás után!

2016. máj. 11. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!