Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom most történt velem...

Ez az álom most történt velem nemrég! De egyszerűen jó volt amit álmodtam! Alvásparalizis + tudatos álmodás?

Figyelt kérdés

A lényeg a következő. Azt álmodtam hogy a garázsba voltam. Jöttek a szörnyek(Zombik) Nem volt semmi fegyverem. Megjelent a földön egy 4,5 mm-s fegyver -_- Na és ezzel most mit kezdjek? Aztán hopp alvásparalizisbe kerültem.(Alvásbénulás) Át kerültem tudatos álomba. + alvásbénulásba. Mondom te jó ég ezt biztos kifogom írni ide. De előtte csinálni is kellene valamit az álmomba. Jött a gondolkodás. Oda képzeltem magam mellé egy pisztolyt. Mondom 'pff de lőszer nincs' aztán a földre nézek ott van vagy 5 db. Király. Ki megyek megjelennek emberek akik lövik őket. Aztán jött a fura hang az álomba. Azonnal vissza mentem a garázsba mivel kint szinte minden elégett kinézek semmit nem látok csak hullákat. aztán be megyek a házunkba be mennék. De a házunk előtt az ajtóba állt egy zombi. Be megyek eltűnik. Jön a lényeg. Jött a hatalmas monstrum szörny(Akit a cloverfield szörnyével hasonlítanék össze) Nem láttam a fejét. Csak a ronda csápját. Amivel el akart kapni. A házból nem tudtam ki menekülni így drasztikus lépéshez kellett folyamodnom. Le kellett a fejembe generálni egy új világot. A lényeg a következő. Le generáltam 'fejembe' az új világot. Aztán jött a csavar. Az a monstrum elkapott. Mondom magamba 'Engem te nem kapsz el én tudom irányítani az álmom' Aztán szépen aknákat helyeztem el a lábához 'fejbe' nem tudom miért pont aknát. Talán mert a 7 days-to-die képzeltem el :D Elmenekültem nehezen... Pff persze hogy át változók egy repülő nővé :'D Menekültem egy nagy fa volt előttem amibe el akartam bújni(Az álom át váltott minecraftra) Minecraft külső. kb 4 másodpercig volt ilyen. Elbújtam egy fába amit a szörny lerombolt brutálisan. Kb 1 km magas fa és a tetején voltam. Aztán ismét fiú lettem és ki kapcsolódott a repülésem. Jött a baj... Le estem a vízbe. Körbe nézek a fa teli aknával(Most nem veszem fel az aknákat mert úgyis van) Nem tudom miért mondtam. Jött a csavar. A szörny ismét elkapott. Valami siker miatt legyőztem és hopp az álom sötéstségbe ment. Kb 30 másodpercig. Aztán mondom fel kellene kellni. Szinte 2x próbáltam meg be rángattam magam stb. Aztán jött az az elv hogy. 'Hmm de hisz ez az én álmom... Mondom hogy 'Most fel fogok kellni' Hopp fel kelek. Most jön az a rész amit alvásparalizisbe éltem át :


Át megyek alvásparalizisbe. Jön a testelés:


1. : Hogy tudom e mozgatni a kezem : Nem tudtam.

2 : Fura hangokat hallottam mint ha szüleim mosogattak volna(WHAT hát mamám fodrásznál, szüleim-tesom munkahelyen) Ez tév hallucináció volt.

3. : A szem teszt. Magam előtt láttam még az álmot. Persze le volt állítva. Próbáltam ki nyitni a szemem de nem sikerült.

4. : Nagyon boldog lettem hogy végre megint előjött ez a dolog :D 1 hete próbálom hogy sikerüljön amikor nem várom akkor jön elő. De nagyon durva volt :D Bocsi hogy ezt el írtam nektek! Elég hosszú lett. A lényeg hogy most már tudom irányítani az alvásparalizis-t is míg másoknak ez szenvedés.


2016. máj. 11. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon jó. Egy hülye történetre pazaroltam az időm.
2016. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyet én is szoktam álmodni igaz nem vagyok lebénulva. Néha csak nézelődöm mert tök élethűek a dolgok, az jó hogy ilyet álmodtál mert az ilyesmihez erős tudat kell. Ha szeretnéd hogy gyakran legyen ilyen álmod nappal erősen koncentrálj bármire anélkül hogy elterelődnének a gondolataid, én koncentrálással a fájdalmat is eltudom múlasztani ha kell. Szóvalj gyakorolj és edzd az agyad, mert megéri.
2016. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, ez ilyen. :))) Az én első tudatos álmom úgy kezdődött hogy egy ablaktalan szobában egy ágyon feküdtem, kivágódott az ajtó és óriási pókok özönlöttek be. Mivel elmenekülni nem tudtam, azt képzeltem hogy visszaforgatom az időt. A pókok hátrálva kiözönlöttek az ajtón és az ajtó becsapódott. Ezután kisétáltam az ajtón mielőtt a pókok megérkeztek volna. :DDD
2016. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most találtam a kérdésedre. Nemrég olvastam el a tudatos álom c. könyvet pdf-be, amit Paul Tholey írt. Ha érdekel olvasd el, bár az alvásparalízisről nem ír, de elég hasznos szerintem.
2016. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SztupaDin ***** válasza:
Az
2017. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!