Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban a...

Mit jelent, ha álmomban a pokolban voltam, és találkoztam a 2 éve halott anyámmal?

Figyelt kérdés

Édesanyámmal mindig jó kapcsolatot ápoltunk, a legfontosabb személy volt az életemben, és nagyon becsületes, jó ember volt.

Mit jelenthet?



2017. jan. 19. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Inga,és kártyajós vagyok.Az álmod hazudik.Anyukád a mennyben van.Üdvözöl téged. Egy sötéthajú férfivel

vigyázz nagyon mert .jobb ha óvakodsz tőle

2017. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes,de megálmodtad a valóságot,ugyanis a pokol,a halál,ahova mindenki kerül,amikor meghal.


No nem kell félned,hisz addig,még sok dolgod van az élők közt,de amikor azt elvégezted,ahogy mindenki,te is oda fogsz kerülni.Onnan várhatod a feltámadást,talán nem a harmadnapon,mint Jézus,amikor visszatért a pokolból,hanem észlelésed következő pillanatában,s talán 278 év múlva.

2017. jan. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kutakodj saját érzelmeidben. Mit is éreztél álmodban. Keress e szimbolumokra neten, sokszor segít ha értjük jelentésüket.


1# hát mivel nincs pokol... így nehéz ott lenni. Egy jós meg kérem tudja már, álom egy nyelv. Még hogy hazudik. Minden álom segít.

2017. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!