Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy lehetünk ennyire ellentétek?

Hogy lehetünk ennyire ellentétek?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyok együtt, de rengeteg sajnos a vita. Szinte már megöljük egymást.

Én 24 éves vagyok halak és bika az aszcendensem. A párom 31 és rák ,skorpió aszcendenssel. Ezek alapján össze is illünk. Bújni mindketten nagyon szeretünk, ami pozitív.

Mégis rengeteg a nézeteltérés és a vita.. de miért lehet ez? Mindenhol azt olvasom hogy ezek a horoszkópok álompárok.. nem értem



2023. aug. 19. 17:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Már szinte hallom Szellő István hangján: "Bíztató horoszkópjaik miatt maradt együtt az a pár, akik brutálisan megkéselték egymást péntek este, majd egyikük feldarabolta és egy bőröndbe rejette szerelmét. Mire a rendőrök kiértek, vérben úszott a lépcsőház is. A szomszédok elmondása szerint a fiatal pár lakásából gyakran hallottak veszekedést, de jóindulatú, kedves fiataloknak tartották őket, mindenkinek előre köszöntek."
2023. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
29%

A korkülönbség miatt!


Az,hogy a horoszkóp szerint összeilletek,az nem jelenti azt,hogy a való életben is így van.Ezt a kapcsolatotok minősége tükrözi is.


Nem vagytok egy szinten fejben!

2023. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
A horoszkóp egy hülyeség, azért.
2023. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 hosszúhajú ***** válasza:
81%
jajjjj istenem. tudjuk hogy mi a horoszkópotok és az aszcendensetek és a többi? hold merkúr vénusz mars jupiter szaturnusz uránusz neptunusz plutó és milyen szögeket zárnak be trigonok szextilek quadrátok oppozíciók avagy együttállások, vagy ötjegyfények vannak? és mennyire passzol a házrendszeretek? harmónikusan? és milyen fényszögek érik az aszcendenset és az mc-t? van e duplakvadrátotok? házasságjelölők, hogy állnak a veszekedős marsok? melyik ház, milyen szög? elemileg hasonló bolygók? támadja e a szaturnusz? a vénusz nincs -e agyonkvadrátolva? hol a szinsztria képletetek? hadd ne soroljam, mert le fognak tiltani akkora helyet foglalnék el, és én csak egy amatőr vagyok, de vagy fél oldalt még biztos tudnék neked sorolni hogy mit kell nézni egy szinasztriánál. ha egy profi is írna ide, ő kb még plusz 2 oldalt teleírna neked hogy mit nézünk ilyen elemzésnél.
2023. aug. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Mendy98 ***** válasza:
74%
Hosszúhajúnak igaza van, ez nem ennyire egyszerű.
2023. aug. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
Mondok egy rossz hírt: semmi koze a horoszkopnak ahhoz hogy osszeilletek vagy sem
2023. aug. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Ez olyan mintha a szomszed Bozsi neni azt mondja hogy "olyan szep par vagytok" kozbe meg egyaltalan nem jottok be egymasnak se kulsoleg, se belsoleg

Szoval ne hallgassatok Bozsi nenire

2023. aug. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Jó lenne ha olyan is írna akit tényleg érdekel a horoszkóp :D

Ja amúgy a korkülönbség = ő gyerekesebb hiába idősebb

2023. aug. 20. 20:43
 9/23 Mendy98 ***** válasza:
78%
Igen, engem is ez húz fel, h ide jönnek ebbe a rovatba, miközben nem is értenek hozzá és nem is érdekli őket, csak idegesítik azokat akik tényleg ide illenek.
2023. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 hosszúhajú ***** válasza:
72%
kérdező, amit írtam abban minden válasz megvan. egy párkapcsolati elemzésnél, kb 100- 200 dolgot nézünk meg. és én még csak alapfokon értek hozzá. te kettő dolgot néztél meg. aszcendens és horoszkóp. ez e kettő lehet hogy jó, de ott van még párszáz más aspektus. azokat nem nézted. azt nem is tudja laikus, ahhoz minimum pár év asztrológia és pár könyv kell. és nyilván nálatok is itt a gond. abból a többszáz más szemszögből a jó nagy része erős ellentéteket mutat. itt neked elmondani nem tudom, de ha kérsz egy profitól egy szinasztriát - párkapcsolati elemzést - ő egy jópár oldalban kifejti neked hol a gond. ez nagy meló neki, itt a gyakorin egy kommentben nem fogjuk tudni megmondani hol a probléma.
2023. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!