Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy lehetünk ennyire ellentétek?

Hogy lehetünk ennyire ellentétek?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyok együtt, de rengeteg sajnos a vita. Szinte már megöljük egymást.

Én 24 éves vagyok halak és bika az aszcendensem. A párom 31 és rák ,skorpió aszcendenssel. Ezek alapján össze is illünk. Bújni mindketten nagyon szeretünk, ami pozitív.

Mégis rengeteg a nézeteltérés és a vita.. de miért lehet ez? Mindenhol azt olvasom hogy ezek a horoszkópok álompárok.. nem értem



2023. aug. 19. 17:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
21%
Ezekszerint annak a 16 millio embernek akikkel egy napon szulettem pontosan ilyan az élete mint nekem, ez erdekes
2023. aug. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 hosszúhajú ***** válasza:
85%
21. egy pontos elemzéshez kell: születési év hónap nap óra perc hely - nem elég az ország, város is kell. ha tehát valaki nagyjából ugyanabban a városban van környékén született ugyanabban a percben mint te, akkor egyforma a képletetek. erre azért már sokkal kisebb esély van.
2023. aug. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
55%
Lehet hogy kapok erre egy-két támadást, de soha az életemben 1 db 30 éveiben járó férfival sem találkoztam még akik ne lennének gyerekesebbek, és kapcsolatra képtelenek.. soha.. pedig ismerek egy jópárat és sajnos kapcsolatban is voltam már egyszer.Nekik aztán mindig igazuk van XD egyájtalán nem kopmromisszum képesek, egy igazi küzdelem mire megbeszélsz velük valamit, hacsak nem a szőnyeg alá akarja söpörni a dolgokat. Udvarlók, ismerősök vagy barátok, vagy párkapcsolatban is ugyanazt tapasztaltam horoszkóptól függetlenül.. ami azért is volt csalódás mert ha már 8 évvel idősebb az ember elvárnás hogy érett módon normálisan lehessen megbeszélni valamit.. és ez valahol nagyon lehangoló.
2023. szept. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!