Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz napjegy, bak ascendens,...

Szűz napjegy, bak ascendens, ikrek hold. Milyen pár illene hozzám?

Figyelt kérdés

Eddig nemigen voltam szerencsés a kapcsolataimban sajnos.

Van egy természetem, aláírom, de a pasik hosszú távon nem kettőnkre koncentrálnak és eltávolodunk egymástól.



Nő vagyok



2023. dec. 1. 14:34
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
75%
#10 Rendben, a betegségedet nem tudtam, így már nehezebben ítélkezik az ember, kitartást nektek, és szép éveket egészségben.
2023. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
35 év felett már nagyobb a kockázata, hogy beteg lesz a baba úgy értettem. Illetve nem szeretnék 60 éves lenni mire kijárja a középiskolát :( szeretném megélni az esküvőjét, unokákat....
2023. dec. 1. 22:05
 13/36 anonim ***** válasza:
89%
#6 Hogyne lehetne gyereked? Időd még, mint a tenger! Nagyon fiatal vagy még. Az olyan agybetegekkel meg, mint a 9. válaszoló ne foglalkozz. Őt nyilván 12 évesen szülte az anyja, attól lett szegényke ilyen.
2023. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
34%

A 39 éves leendő anya vagyok... ez mi ez a hozzáállás? Egy begyöpösödött, régimódi gondolkodás kb, és mi van akkor, ha 60 leszek, mire érettségizik? Semmi. Miért ne élném meg az esküvőjét, az unokákat? Atyaúristen, hát tényleg van egy természeted. Ez a gondolkodás az, amit a pasik is kiszagolnak, hogy mindenről van egy véleményed és nem hallod meg, amit más mond.

Ha így folytatod, akkor így is maradsz. Komolyan, kár volt időt szánnom a kommentre.

2023. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, gondolkodtál-e azon, hogy elmenj pszichológushoz? Kéne.
2023. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
#13 Agybeteg az anyád pics@ja! Ez bizonyított a legtöbb esetben, hogy 40 éves kor felett a szülés megterhelő mind a testnek, mind a léleknek sokkal jobban. Aki ezt nem akarja elfogadni, az saját magát "öli" gyakorlatban sok esetben. Az viszont tény, hogy egyre jobban nő az átlagéletkor, így azzal tök felesleges foglalkozni, hogy mi lesz az érettségijén stb, én a szülésről, és annak veszélyeiről beszéltem te idióta, külön köszönöm a személyeskedést, de engem szerencsére nem 12 éves korában szült az édesanyám, nem is vagyok cigány, mint te.
2023. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
46%

" Illetve nem szeretnék 60 éves lenni mire kijárja a középiskolát :( "


de az fontos, hogy a pasinak milyen ascendense legyen? erdekes egy hozzaallas... ezt ne reklamozd tarskereson inkabb

2023. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
46%

Olyan pár illene hozzád, aki határozott, nem hagy hisztériázni, hideg fejjel rámutat arra, amiben változtatnod kell, hogy működni tudjatok és aki kicsit tágítja a horizontodat az élet minden területén.

És aki nem engedi, hogy horoszkópot olvass.

2023. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%
Látom jól lepontoztál mindenkit,aki nem azt írta, hogy valami táltos mágus pali illik hozzád vízöntő aszcendenssel...
2023. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Sztem te el vagy tévedve. Nem pontoztam le senkit :S

2 embernek pontoztam, hogy hasznos választ adott még az első oldalon. Ilyen feltételezésekkel sztem menj máshová, nem az volt a kérdés, hogy ki kit pontoz.

2023. dec. 2. 09:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!