Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz napjegy, bak ascendens,...

Szűz napjegy, bak ascendens, ikrek hold. Milyen pár illene hozzám?

Figyelt kérdés

Eddig nemigen voltam szerencsés a kapcsolataimban sajnos.

Van egy természetem, aláírom, de a pasik hosszú távon nem kettőnkre koncentrálnak és eltávolodunk egymástól.



Nő vagyok



2023. dec. 1. 14:34
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Az meg nem segítség, hogy a lepontozáson gúnyolódik, meg beszól. Miért értékelném? Köszönjem meg?

Olyan vagyok a másikkal, amilyen ő velem, ennyi.


A hasznos válaszokat figyelembe veszem.

2023. dec. 2. 11:43
 32/36 anonim ***** válasza:
62%
#30 Jó, akkor, olyan férfit keresel aki k@ssol, mindent megcsinál, és te szabhatod személyre kedved szerint a személyiségét. Én leszek a "papucspasid" ha akarod..
2023. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
Vízöntő mint én
2023. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, akkor állj ki magáért, amikor érdemes, ez itt nem az a helyzet. Vágod, hogy most olyan emberekkel beszélgetsz, akik az asztrológia rovatot olvassák úgy, hogy hülyének tartanak mindenkit, aki hisz benne? Aki ilyet tesz, az frusztrációt akar levezetni, kisebbrendűségi érzést szeretne kompenzálni. Ilyen alapokon nyugvó kommunikációt interneten, idegen emberekkel szerintem nem érdemes folytatni.
2023. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
37%
#34 A horoszkóp, és az az alapján megítélt valósnak vélt emberi érzelmek még csak nem is asztrológia, hanem egy áltudmányos bullshit.
2023. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

A képleted nem azt mutatja meg, hogy kit kell keresned, mert az mindig rólad szól, a te viszonyulásodról a környezetedhez. Szinasztriát lehet csinálni konkrét emberrel, hogy miben illetek össze, mi könnyebb, és min lehet dolgozni, odafigyelni. És ez egyéni döntés.

Ha hiszel viszont ebben, hogy egy rendszer részei vagyunk, akkor nem kell így keresned (és nem is tudsz), hanem önmagadat kell megismerned, akkor tudsz jól élni a lehetőségeiddel és fejlődni.

Akkor Rák a 7-es ház, aminek ura a Hold...? Ennyiből kisüthetem látatlanban, hogy te szeretnéd, ha nyugtalan, kíváncsi Ikrek Holdként (hányas ház?) inkább szabad maradnál (mert anyukáddal sem volt igazán érzelmes a kapcsolatod) - de vágyod, hogy a párod viszont hozza neked "tükörként" a hiányzó Rák minőséget a kapcsolatba és legyen marha romantikus, családcentrikus és elkötelezett. Kérdés még mi van a 7-es házban. A Bak miatt meg távolságtartóbb, saját erejéből "uralkodó" képet mutatsz, míg belül Szűzként meg aggodalmaskodó, túlelemző lehetsz. Plusz mindkettő gyakorlatias, a dolgok "hasznosságát" néző jegy. De mivel nem lehet látni az egészet, hol mi van még, ami beleszól, ez csak kiragadott tippelgetés és képzelgés. (A Vénuszt is érdemes megnézni, hogy a nőiességeddel hogy állsz.)

2023. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!