Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyilas lány és a Bika férfi...

A nyilas lány és a Bika férfi mennyire illik egymáshoz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Elsőre leszögezem, ne eszerint keress párt, másrészt azért válaszolok a kérdésedre:)


A horoszkóp szerint nem nagyon, mert a Bika földjegy ami családcentrikus, kicsit hagyományos felfogású, de emellett féltékeny típus, míg a Nyilas lány szabadelvű, nyitott, kalandozó, szeret nem korlátok között élni. Persze emellett ott az aszcendens, holdjegy és még más is, ami fontos a végeredményben.

2011. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszy :) de nem eszerint választok! Csak érdekelt
2011. dec. 31. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Amennyire egy nő és egy férfi illik egymáshoz.
2011. dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló kapásból hülyeséget írt...

Mert ha a Bika földjegy ami családcentrikus, kicsit hagyományos felfogású, de emellett féltékeny típus, akkor ez pont jó egy nyilas lánynak. Én pl családcentrikus és kicsit hagyományos felfogásút keresek, mert magam is ilyen vagyok. Féltékeny csak egy kicsit, de nem zavar, ha a másik az, mert ha ismerjük egymást, akkor tudhatja, hogy nincs oka rá.

Emellett ha a bika egyet ért azzal, hogy mindeni azt gondol amit akar, de közös ügyekben mindenki alkalmazkodjon és hozzon kompromisszumot (szabadelvűség), ha szereti az őszinteséget és kizárja a hazugságot (nyitottság), ha benne van csintalanságokban hogy pl szedjünk kutyatejet éjszaka (kalandozás), ő is hűséges és nem kacsingat kifele, akkor miért ne illenének egymáshoz?! A nyilas szeret korlátok között is élni, ha ez a korlát a másik állandó szerelmét és jelenlétét jelenti!


Ne a téves leírásokat olvassátok, hanem magatokat tanulmányozzátok!

2012. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a nyilas lányok az "Ikrek" fiúkat szeretik, mert Horthy Miklós is az volt.
2012. jan. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti ezért is írták már korábban hogy a jegyed egy nagyon alap dolog, rengeteg máson is múlik.. Ha a születésed pontos idejével elmész egy asztrológushoz hogy készítsen elemzést rólad meg Fogsz döbbenni mennyire igaz lesz..Én se nagyon hittem benne aztán csináltak nekem. Aztán jött a sokk.. olyan dolgokat is elmondtak, amiket még magamnak is féltem bevallani de tudtam hogy igaz.. Önmagában a napjegy nem sok mindent jelent.
2012. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!