Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért önzőek a Bak csillagjegy...

Miért önzőek a Bak csillagjegyű emberek?

Figyelt kérdés
Többszörös olvastam itt gyakorin, hogy több ember véleménye szerint a Bak csillagjegyű emberek többsége önző. Én sok Bak jegyű embert ismerek, jó véleménnyel vagyok róluk, de az még egyikről sem jutott eszembe, hogy önző lenne. Akik ezt gondolják róluk, azok miért? Szerintetek miben nyilvánul meg az önzőségük?

2015. dec. 20. 16:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%

A személyiség fejlődés nem függ össze semmilyen horoszkóppal. Vagy inkább mondjuk úgy, hogy a személyiségjegyek kialakulása nem függ össze azzal, hogy te mikor születtél és milyen emberré fogsz válni, ha nagy leszel. És szerintem nem írtunk neked olyan lesújtó kommenteket, amitől ennyire ki kéne borulni.

Üdv egy önzetlen bak. ;))

2015. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Kapcsold le magad 11-es, én is bak vagyok és nagyon önző. Az oviban még cukrot se adtam a barátaimnak, mert nagyon önző voltam, sőt a barátaim gumicukrát is elvettem. Azóta még önzőbb vagyok a 11-est is sokszor megvertem a bölcsiben.
2015. dec. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
idhack te troll vagy ahogy az ufós kérdéseidből is tisztán kitűnik
2015. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ne szólj bele két testvér harcban.
2015. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nocsak, anyáék örökbe fogadtak volna valakit, amíg távol voltam? :D
2015. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A Bakok hatalmas színészek, férfiak-nők egyaránt.

Szerepelni nagyon szeretnek, úgy munkahelyen, mint családban. A Bak nőket a leginkább férfiasnak, karrieristának láttam eddig, minden korosztályban. Ő az egyik olyan típus, akik parancsolgatásnak vesznek minden jótanácsot, akárkitől. Nagyon nehéz emberek.

A legnagyobb önzőséget a Halak nőknél tapasztaltam eddig.

2015. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15: nem kizárt.
2015. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem Bak vagyok :)
2015. dec. 23. 18:21
 19/19 anonim ***** válasza:
Mind a 12 Napjegyben van önzés, hiszen teli vagyunk önvédelemmel. Nagyon bölcsnek kell lenni ahhoz, hogy figyeljünk és pl. egy feltett kérdésre ne provokáló választ adjunk, hanem hasznosan megválaszoljuk. A Bak önzése nem mindenki számára önző megnyilvánulás. Van egyfajta karizmájuk, céltudatosak, nem igazán ködösítenek. Ezért zsarnoki is lehet, de van, akinek ez a szimpatikus, mert tudja mit akar. Igen, akarat kérdése is. Ha egy Bakot keményen nevelnek, ezt tanulja meg, mert adekvát a jelleméhez, sőt, neki ez a természetes. Úgy gondolom, maga a kérdést tetted fel helytelenül, talán úgy helyesebb: Miért írták itt többször, hogy a Bak jegyűek önzőek? Válasz: mert nekik ez a tapasztalatuk :)
2015. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!