Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ébredés után erőteljes remegés?

Ébredés után erőteljes remegés?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször tör rám hogy amikor felkelek, erőteljes remegés kerít a hatalmába. Kontrollálatlanul remeg a testem, lábam, elborít egy energia amiből szinte mozdulni se tudok. Annyira erős, hogy beszélni is alig tudok. Kénytelen vagyok elfogadni a helyzetet, mert alig vagyok rá hatással. Jó pár évvel ezelőtt is voltak ilyen remegéseim, azok is kemények voltak, de ez most valamiért más. Szinte sokkszerű állapotba kerülök. Aki tudja hogy hogyan viselkedem az azt mondja hogy akár az epilepszia előszobája is lehet. Ezt nem tudom, de mindenesetre nagyon kellemetlen. Hiába mozgom le, van hogy utána is előtör, mintha random elindulna valami. Ez nem normális, mint ahogy mások szerint se. Elég sok problémám van régóta, ez azért még rátesz egy-két lapáttal.


Annyit érzek, hogy az energiatestemből indul ki.

Ha eszek-iszok, az se mindig jó, ezért feltételezem hogy a köldökcsakrából aktiválódik.


Több mint egy évtizeddel ezelőtt súlyos pánikbeteg is voltam. Mindenféle külső ingerre érzékeny vagyok, begyűjtöm őket. Nagyon tudok azonosulni másokkal, szinte már a gondolataikat, érzéseiket is átveszem. Emiatt nem igazán tudok működni, könnyen kiborulok. Ha negatív a környezet, gondolkodás nélkül otthagyom őket. Kérdés hogy hol találok számomra pozitív környezetet?


Olyan ez az egész mint egy végeláthatatlan történet, nagyon kimerítő!



febr. 8. 19:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Sziaa.

Elsősorban fordulj orvoshoz mindenképp, ki kell hogy vizsgáljanak.

Ne aggódj nem fognak egyből pszichiáterhez küldeni.

Ha megvannak a vizsgálat eredményei és semmilyen elváltozás nincs, és valójában egészséges vagy FIZIKAILAG.

Akkor érdemes visszatérni erre a témára.

Ha lelki oka van, az orvos nagy valószínűséggel nyugtatót akar majd felírni, de ajánlom elsősorban a természetes útakat.

Ha nem válnak be akkor érdemes úgymond “drasztikusabb” dolgokhoz nyúlnod. De ezt csak már mind akkor ha már megvannak az eredmények.

febr. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

4. "De, ez a kérdés az Ezotériába íródott, mivel vannak emberek, akik nem csak a pszichiáterben gondolkodnak!"


Volt olyan fiatal nőismerős, templomba menekült reggel, amikor valami szellem, erő, sátán, illetve pontosan nem lehetett érteni, mi üldözte, nyomasztotta. Homályosan célozgatott ezoterikus dolgokra, spirituális téveszmékre is, láthatóan ebbe is próbált volna menekülni, de hiába.

Anyai ágon örökölt valamit, akit szintén ismertem, nem volt teljesen normális.

Végül csak be kellett szedni azokat a gyógyszereket, amit a pszichiáter felírt, illetve leállni egyéb szerekkel, ami viszont nem kellett volna.

Ő sem akart pszichiáterben gondolkodni.

febr. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%
Megszállt az ördög. Egy ördögűzés segít rajtad.
febr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Az ezotéria lélektani része az önismeret vagyis pszichológia ahol a belső folyamataidat figyelve kezeled a pszichoszomatikus problémákat.Magas önreflexióval tudatosan tárod föl a traumagócokat, mondom ezt a sok hülyének itt..de ha egyedül nem vagy képes erre akkor kell a kineziológus,reikis vagy családállító ha van kivel..


Olyan mintha az érzelemtested egy külön csomagban tárolná a felgyülemlett agressziót és nem a testbe szakadva csinál fizikai vagy mentális problémákat hanem ébredés után amit lehozol magaddal így dolgozza ki magából.

Az egészséges düh,harag mint felhajtóerő a személyes hatalom, szabadság kiépítésében,az énhatárok meghúzásában segít ha megfelelően van feldolgozva,integrálva de ez nagyon hosszú és fájdalmas munka.

A dilibogyók nem fognak segíteni.

febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Tehát az utolsó kérdésedre a válasz nem pozitív környezetet kell találni,hanem egyensúlyt és megértést a másik oldal iránt..
febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

"Megszállt az ördög. Egy ördögűzés segít rajtad."


Néha én is ezt érzem Gabikám! Ha tudnád milyen, maga a kénköves Pokol!

febr. 10. 14:24
 17/35 A kérdező kommentje:
14-15. Köszönöm! Te vagy az az ember, akinek a véleménye kielégíti azokat azokat a válaszokat, amire gondolok!
febr. 10. 14:28
 18/35 A kérdező kommentje:

"Az ezotéria lélektani része az önismeret vagyis pszichológia ahol a belső folyamataidat figyelve kezeled a pszichoszomatikus problémákat."


Én is így gondolom, tökéletesen megfogalmaztad!


"Magas önreflexióval tudatosan tárod föl a traumagócokat, mondom ezt a sok hülyének itt..de ha egyedül nem vagy képes erre akkor kell a kineziológus,reikis vagy családállító ha van kivel.."


Önreflexióm az van, azzal nem is volt gondom, már-már túlontúl elemző típus vagyok, olyan mint egy "perpetuum mobile". A legkisebb rezdüléseket is figyelem magamon, ha akarom, ha nem! Talán emiatt is alakulhatott ki a pánikbetegség, mert ott is az ember görcsösen önmagát és a környezetét figyeli. Ez a figyelem úgy belém égett, hogy sok esetben oda se kell néznem, már érzem ha valami gond van.


Le mertél hülyézni másokat, ez nagy bátorságra vall! :)

Vigyázz, nehogy neked essenek! ;)


Amióta az eszemet tudom, a belső folyamataimat mindig magam oldom meg, nagyon ritka az amikor segítséget veszek igénybe, van egyfajta "büszkeség" bennem, meg nem is igazán bízom az emberekben. Szóval ha valakinek a segítségét veszem igénybe, az nagyon nagy dolog nálam, de itt is meghúzom a határokat! Amit tudok, azt magam oldom meg! Bár nehéz a megküzdés, nem is igazán ezzel van a probléma, sokkal inkább a beazonosítással, annak ellenére hogy sok információval rendelkezem. Úgyhogy ezerszer meggondolom hogy kinek és mikor veszem igénybe a segítségét, természetesen ha ezt anyagi és egyéb szempontból is megengedhetem magamnak.


"Olyan mintha az érzelemtested egy külön csomagban tárolná a felgyülemlett agressziót és nem a testbe szakadva csinál fizikai vagy mentális problémákat hanem ébredés után amit lehozol magaddal így dolgozza ki magából."


Úgy érzem, ez központi eleme a kérdésnek! Hogy energiacsomagról van szó, az teljesen biztos, hiszen átmegy rajtam és megküzdök vele (kénytelen vagyok). Hogy ez a háttérben érzelmi problémákból is ered, az is teljesen biztos, mert bizony sokszor az érzelmeim terén vagyok megpróbálva és az erre adott reakció lehet düh, harag, agresszió, kétségbeesés, depresszió, stb., amit vagy át tudok dolgozni magamban vagy nem. Valószínűleg ezért is remegek, mert így dolgozza át magát rajtam keresztül a "csomag". A mentális problémáktól nem tartok, sokkal inkább a fizikaitól, mert szapora pulzust és egyéb tüneteket is okoz, legalábbis így érzem. De sok esetben az energetikai tünetek hasonlók a fizikai tünetekhez, szóval ide is jó lenne valamiféle beazonosítás.


"Az egészséges düh,harag mint felhajtóerő a személyes hatalom, szabadság kiépítésében,az énhatárok meghúzásában segít ha megfelelően van feldolgozva,integrálva de ez nagyon hosszú és fájdalmas munka."


Az énhatárok meghúzását értem, sokkal inkább arra lennék kíváncsi hogy mit értesz integráció, hosszú és fájdalmas munka alatt? (Lenne ennek valamilyen célja?)


"A dilibogyók nem fognak segíteni."


Azt tudom, azok csak elnyomják a valódi okokat és félrevisznek!


"Tehát az utolsó kérdésedre a válasz nem pozitív környezetet kell találni,hanem egyensúlyt és megértést a másik oldal iránt.."


Pedig úgy érzem a pozitív, támogató környezet is sokat segít(ene)!

Másik oldal alatt a negatív erőkre gondolsz önmagamban és másokban?

febr. 10. 15:14
 19/35 anonim ***** válasza:

És hogy állsz a "düh-harag-feszültség" levezetésével?

Keserűség nem került szóba? Az is fontos lehet.

febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Egy gond van kérdező, hogy amik a kérdésben szerepelnek (reggeli roham, energia blabla, energiatest, köldökcsakra blabla), nem vall ép elmére, csak te ezt nem érzékeled.

Más véleményt nem fogadsz el, zavaros halandzsákba próbálsz menekülni. Felesleges.

febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!